Zwyzywał ratowniczkę medyczną, bo podczas akcji zablokowała jego miejsce parkingowe. Jej reakcja była mistrzowska

Katie Tudor i jej wpsółpracownicy z Pogotowia Ratunkowego w West Midlands zostali wezwani do mężczyzny, który przewrócił się na ulicy i miał zatrzymaną akcję serca.


Ratownicy desperacko próbowali ratować życie człowieka, gdy nagle do Katie "dorwał" się wściekły przechodzień

Krzyczał na nią, że zablokowała jego miejsce parkingowe, podczas gdy on bardzo się spieszy do pracy". Ciekawe, że znalazł czas, aby wyładować się na dziewczynie... Katie całkowicie go ignorowała, gdyż nie miała chwili do stracenia. Załoga robiła wszystko co w jej mocy, kontynuując reanimację jeszcze w drodze do szpitala. Niestety, pacjent zmarł.

Dopiero później, po skończonej akcji, Katie odreagowała swoją frustrację dodając wpis na Twitterze:

"Proszę, nie krzycz na mnie za blokowanie twojego miejsca parkingowego, kiedy próbuję koordynować reanimację pacjenta z zatrzymaną akcją serca!! Desperacko próbujemy ratować czyjeś życie i moglibyśmy to robić bez wściekłych przechodniów!"

Głos w sprawie zabrał również dyrektor pogotowia:

"Pacjent jest najważniejszy. Ratownicy robią wszystko co w ich mocy, aby jak najszybciej usunąć się z drogi i nie blokować ruchu, czy miejsc parkingowych, ale nie kosztem życia człowieka. W tym wypadku to miejsce było najdogodniejszym dla karetki. To niedopuszczalne, aby pracownicy byli z tego powodu krytykowani".

Później okazało się, że miejsce parkingowe należało do 27-letniego Hassana Shabbira, nauczyciela, męża, ojca. Poproszony o komentarz, powiedział:

"Wstydzę się tego, co zrobiłem, bardzo się wstydzę. Myślę o tym człowieku, który zmarł. Nie ma żadnego usprawiedliwienia, żadnego wyjaśnienia, nie ma nic, co mógłbym powiedzieć, by usprawiedliwić moje działania. Chciałbym przeprosić ratowniczkę, na którą krzyczałem i rodzinę tego człowieka. Naprawdę bardzo mi przykro. Właśnie byłem w meczecie po pracy i szukałem przebaczenia od Boga".

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek