Złóż ręce razem i zwróć uwagę na ten jeden detal – można z niego wiele powiedzieć o drugim człowieku, jaki jest w miłości

Ludzkie dłonie - zdaniem wróżek i astrologów - potrafią dużo powiedzieć o tym, jaki człowiek jest w miłości. Podobno linie papilarne nie kłamią i czasem udzielą ci więcej informacji niż chciałby tego ich posiadacz.


1. Linie są na tym samym poziomie

Jeśli twój partner ma linie miłości na obu dłoniach na tym samym poziomie, jesteś szczęściarą(zem). Osoby z takim układem linii papilarnych mają poważne zamiary i preferują trwałe relacje. Potrafią zapanować nad emocjami i nie lubią nagłych zmian w życiu. Są jednocześnie wrażliwe i mają łagodny charakter, a w swoim zachowaniu biorą pod uwagę opinie innych.

2. Linia na lewej ręce jest niżej

Taka osoba preferuje starszych od siebie partnerów i jest zwykle mądrzejsza niż sugerowałby to jej wiek. Można o niej powiedzieć, że jest dobra w łóżku, romantyczna i dosyć niezależna, jeśli chodzi o stosunek do społecznych reguł. Zdaje się na swoją intuicję i rzadko się myli.

3. Linia na lewej ręce jest wyżej

Jeśli twój partner(ka) ma taki układ linii na dłoniach, musisz liczyć się z tym, że nie poszukuje prawdziwej relacji i nie uważa, że stały związek z drugą osobą jest warunkiem szczęścia i spełnienia w życiu. Gdy jednak na kogoś się zdecyduje, będzie to osoba młodsza lub innej narodowości. Jest wzrokowcem i osobą pewną siebie, która w gładki sposób przezwycięża napotkane na drodze trudności.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
6
Lol
Że co? Że co?
11
Że co?
WTF WTF
61
WTF
Cholera Cholera
10
Cholera
Japier Japier
9
Japier
Wkurw Wkurw
12
Wkurw
Słodko Słodko
16
Słodko
Płacz Płacz
3
Płacz
nie lubię nie lubię
6
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
29
Uwielbiam
Straszne Straszne
6
Straszne
Thuglife Thuglife
15
Thuglife
Porażka Porażka
22
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek