Założyłeś Tindera tylko po to, żeby szybko i łatwo „zar*chać”? Mamy dla ciebie złe wieści


Co wyobrażacie sobie, kiedy słyszycie słowo „Tinder”? Czy są to dziewczęta wdzięczące się przed lustrem oraz mężczyźni napinający muskuły lub kręcący zalotnie loczka do zdjęcia? Czy może kojarzy on się raczej z desperackim poszukiwaniem prawdziwej miłości i związku na całe życie?

Pewnie bliżej wam do tego pierwszego skojarzenia, bo, nie oszukujmy się, kto szuka w takich miejscach związku na całe życie? Tinder raczej kojarzy nam się z poszukiwaniami przygodnego seksu lub związku bez zobowiązań. Czy jednak wyobrażenia w tym przypadku pokrywają się z rzeczywistością? Najnowsze badania pokazują, że nie do końca. 

Badacze z Norwegian University of Science and Technology postanowili przyjrzeć się nieco lepiej całej sprawie i sprawdzić wpływ posiadania konta na Tinderze na życie seksualne użytkowników. 

Przeprowadzili odpowiednie badania, w których wzięło udział 600 osób w wieku od 19 do 29 roku życia obojga płci. Aż połowa ochotników przyznała, że korzysta z aplikacji randkowych typu Tinder, a 1/5 stwierdziła, że robi to regularnie. 

Wprawdzie użytkownicy aplikacji randkowych byli bardziej otwarci i chętni na krótkie, przelotne związki, jednak nie przekładało się to w żaden sposób na częstotliwość odbywanych przez nich stosunków płciowych. 

Wygląda więc na to, że Tinder - i jemu podobne aplikacje - wcale nie pomagają w znalezieniu potencjalnego partnera do przygodnego seksu, a przynajmniej nie jest to metoda skuteczniejsza od tych tradycyjnych. 

Źródło: Eurekalert

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek