5 komfortowych pozycji do robienia mu dobrze ustami

W tych pozycjach nie nadwyrężysz sobie karku...


  1. Obniż napięcie w swojej szyi i plecach, podnosząc jego pośladki za pomocą kilku poduszek, zamiast klęczenia przed nim, jak robiły to twoje babcie. Ramiona możesz wesprzeć na jego biodrach.

  2. Połóż poduszkę na jego brzuchu i użyj jego torsu jako materaca, stymulując penisa rękami i bawiąc się językiem jego główką. Świetna pozycja na niedzielny poranek, gdy chcesz zrobić mu dobrze, ale równocześnie jeszcze trochę pospać.

  3. Jeśli potrzebujesz więcej stabilności podczas seksu oralnego, każ mu usiąść na krześle, a sama uklęknij przed nim. Dzięki temu możesz opierać się na jego udach i kolanach.

  4. Jeśli naprawdę marzysz o tym, by poczuć się jak prawdziwa dziwka, po prostu połóż się na plecach z podłożoną pod głowę poduszką i każ mu klęknąć przed tobą. Jeśli jednak nie chcesz, żeby ta pozycja przeobraziła się w typowy stosunek z twoją twarzą, kontroluj zakres jego ruchów poprzez trzymanie ręką penisa u jego nasady.

  5. Zostaw to, co najlepsze w 69, pozbywając się tego, co w tej pozycji najgorsze: że twój partner nie będzie się w stanie skupić. Połóżcie się na bokach, ale zamiast jego pracy językiem użyjcie wibratora.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
4
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
14
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
4
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
6
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
13
Uwielbiam
Straszne Straszne
3
Straszne
Thuglife Thuglife
3
Thuglife
Porażka Porażka
8
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek