Wielki członek stanął na szczycie góry


Jeśli wdrapiesz się na górę Oetscher (Austria, 1893 m. n.p.m.), twoim oczom ukaże się dosyć zaskakujący widok - 2-metrowa, drewniana rzeźba przedstawiająca męskiego penisa w stanie wzwodu:

Co ciekawe, nikt się do niego nie przyznał i nie wiadomo, kto go tam umiejscowił. Penisa odkryła miejscowa blogerka w trakcie górskiej wycieczki.

Właściciele znajdującego się na górze wyciągu narciarskiego nie interweniowali. Wręcz przeciwnie, są zadowoleni, że penis może przyciągnąć turystów także poza sezonem. W tym celu wystosowali nawet oficjalną prośbę do autora dzieła, aby wykonał umocnienia mające zabezpieczyć rzeźbę.

Ufundowano też nagrodę, a w internecie pojawiły się komentarze, że penis na górze jest znakiem czasów - wcześniej na szczytach stawiano zwykle krzyże.

To nie pierwszy przypadek w tym roku, gdy penis bulwersuje austriacką opinię publiczną. W kwietniu wybuchł skandal w miejscowości Traunkirchen, gdzie miejscowy handlarz sztuką wystawił w swoim ogrodzie gigantyczną rzeźbę przedstawiającą penisa. Penis obraził wiernych uczęszczających do sąsiadującego z jego posesją kościoła:

Właściciel rzeźby nie ustąpił. Co więcej, pozwolił sobie na żart, przyczepiając do penisa tabliczkę z cytatem z Fryderyka Nietzschego: "Gelobt sei was hart macht" (dosł. "chwała temu, co czyni cię twardym").

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
11
Lol
Że co? Że co?
6
Że co?
WTF WTF
2
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
12
Japier
Wkurw Wkurw
5
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
2
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
4
Thuglife
Porażka Porażka
5
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek