Trzymali rybki w brudnej wodzie w malutkich kloszach lamp. Skandaliczne zachowanie właścicieli jednej z kawiarni w Szczecinie


Wyobrażacie sobie coś podobnego? Rybki trzymane w takich warunkach, na takiej powierzchni i w tak brudnej wodzie. Na taki właśnie pomysł wpadli właściciele jednej ze szczecińskich kawiarni - Ceglanej. Jedna z odwiedzających nie wytrzymała. Wrzuciła na swojego Facebooka oraz kilka tematycznych grup zdjęcia oraz film z rybkami w kloszach. No i się zaczęło.

Internauci znów pokazali swoją siłę, bojkotując kawiarnie w sieci. Na moment dosłownie zawrzało, ponieważ każdy - nawet jeśli na co dzień aktywnie nie uczestniczy w różnego rodzaju ruchach działających na rzecz praw zwierząt - czuł się po prostu wkurzony i zbulwersowany. 

Nie powinniśmy się zresztą dziwić. To nie są warunki do trzymania rybek akwariowych w niewoli. Przede wszystkim te klosze są zdecydowanie za małe, do tego nie posiadają one żadnej filtracji, przez co ryby żyją po prostu w brudzie.

Nie wiemy, jak długo trwała podobna sytuacja i czy jakieś ryby przypłaciły to życiem. Jednak wiadomo, że zostały one przeniesione do normalnego akwarium, a wszystko dzięki interwencji internautów, a przede wszystkim jednej z klientek kawiarni. 

Na profilu kawiarni możemy bowiem przeczytać: 

„Drodzy goście i osoby zainteresowane restauracja CEGLANA miło jest nam ze mamy tylu zwolenników co przeciwników , wszystkie opinie traktujemy bardzo pouczająco i wyciągniemy z nich wnioski. Rybki z małego akwarium zostały przeniesione do dużego dzięki czemu mogą się cieszyć większa swobodą.Dziękujemy również za pozytywne komentarze i zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzania naszego miejsca.Pozdrawiamy.”

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek