To nie wina piłkarzy, że tak słabo wypadli w trakcie Mundialu – wszystkiemu winne szczepionki!


Mundial, Mundial i po Mundialu - przynajmniej dla naszej reprezentacji. Ostatnio dołączyli do nas również Niemcy, co było sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Cieszmy się jutrzejszym meczem o honor - bo przecież wiadomo, że takie spotkania wychodzą nam najlepiej.

Czy jednak aby na pewno? Czy w ogóle mieliśmy jakiekolwiek szanse? Według prof. Marii Czajkowskiej-Majewskiej - tej od teorii, że szczepionki zamieniają ludzi w cyborgi - nie mieliśmy żadnych szans od samego początku. A wszystkiemu winni są lekarze podający nam szczepionki. 

W wypowiedzi możemy m.in. wyczytać, że szczepionki okaleczyły „naszych orłów” biologicznie. Metale ciężkie zawarte w szczepionkach uszkodziły ponoć mitochondria piłkarzy, których prawidłowe funkcjonowanie jest konieczne, aby człowiek mógł cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym. W wypowiedzi znajdziecie jeszcze wiele kwiatków i pewnie niejednokrotnie złapiecie się za głowy. Zrzut ekranu publikujemy poniżej. Zobaczcie sami. 

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek