To najgorsze co dzisiaj zobaczysz! Tak wygląda usuwanie larw gza z ludzkiego ciała


Jeśli wasze żołądki są wyjątkowo słabe, to od razu odwróćcie wzrok i wkroczcie na nieco bardziej delikatną część internetu. To co dzisiaj tutaj zobaczycie nie jest dla mięczaków, ale dla prawdziwych twardzieli. Radzimy również odłożyć talerze, jeśli aktualnie jesteście w trakcie posiłku.

Larwy gza w ludzkim ciele

Giez ludzki znany jest z tego, że jego larwy rozwijają się w ciałach ssaków. Nie inaczej jest również z ludźmi - dla gza nie ma dużej różnicy. Do wprowadzenia jaj nie dochodzi jednak poprzez bezpośrednie złożenie ich w ciele żywiciela, lecz poprzez zrzucenie ich na skórę. 

Strategia gza ludzkiego wygląda następująco: samice składają jaja na komarach lub na muchach, te siadają potem na różnych ssakach, a jaja dostają się na skórę, skąd larwy mają już prostą drogę do zagnieżdżenia się. Pod wpływem ciepła wytwarzanego przez człowieka, larwa wykluwa się z jajeczka i wgryza w skórę człowieka, gdzie przebywa do osiągnięcia dojrzałości. 

Gzy oczywiście występują również w Polsce, jednak nieczęsto dochodzi tutaj do zagnieżdżenia się larw w ludzkich ciałach. Najczęściej do podobnych incydentów dochodzi w krajach cieplejszych, w których panują specyficzne warunki klimatyczne. Bohaterka poniższego wideo przywiozła swoje pamiątki z Ameryki Południowej.

Film dla ludzi o mocnych nerwach

https://www.youtube.com/watch?v=5Iyjnk5ZOfE&

My tymczasem życzymy udanego seansu!

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek