Ten gość zdawał na prawo jazdy aż 118 razy. Jest nowy rekord Polski


"Nigdy się nie poddawaj!" i "liczy się wytrwanie w dążeniu do celu", ale z drugiej strony "idiota to taka osoba, która robi wciąż to samo i oczekuje różnych rezultatów".

Które z tych maksym bardziej powinien wziąć sobie do serca mieszkaniec Opolszczyzny? Oceńcie sami. 25-latek, poczynając od stycznia 2017 roku, aż 118 razy podchodził do egzaminu na prawo jazdy kategorii B - zdradził w rozmowie z portalem nto.pl Edward Kinder, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu. To na pewno trochę kosztuje - za teoretyczny płaci się 30 złotych, a za praktyczny 140 PLN.

Mieszkaniec Opolszczyzny na dzień dzisiejszy mocno okopał się na pozycji lidera rankingu, ale nie jest  osamotniony. Znany jest przypadek 26-latki, który teorię zaliczyła za 65. razem, a praktykę za piątym. Jest też 40-latek, który podchodził do teorii 56 razy (na razie bezskutecznie). W okolicach Opola mieszka też 52-latek, który na dzień dzisiejszy 53 razy oblał część praktyczną egzaminu na prawo jazdy (teorię zdał za 12. razem).

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek