Ten gość był zszokowany, że nikt inny oprócz niego nie używa noża do kupy


- Co to jest do cholery nóż do kupy?! - pewnie właśnie sobie o tym pomyśleliście. Nie tylko wy. Mają tak właściwie wszyscy, którzy przeczytali post "Miałem 22 lata, gdy zrozumiałem, że nie w każdej rodzinie mają nóż do kupy" na Reddicie. Tak, ten młody człowiek dorastał w rodzinie dysponującej takim narzędziem.

Jak twierdzi użytkownik LearnedButt, on i jego rodzina zawsze robiła "duże kupy". Żeby wyjaśnić, co ma na myśli, pisze, że "były to naprawdę duże kawałki [email protected]#$na", które "pływały w toalecie, a spłuczka nie dawała sobie z nimi rady". "Dlatego, jak dorastaliśmy, nasza rodzina dysponowała nożem do kupy. To był stary kuchenny nóż, który wisiał na specjalnym kołku i był używany tylko w tym celu. Serio myślałem, że to standardowe wyposażenie każdej łazienki, jak na przykład szczoteczka zębów".

OK. Oddajemy mu głos:

"Moja rodzina robi duże kupy. Może to genetyka, może to dieta, ale każdy z nas robi naprawdę duże kawałki [email protected]#$na. Jeśli ktokolwiek taką robi, to wie, że czasem jest problem z jej spłukaniem. Pływa sobie w sedesie, a spłuczka po prostu nie daje rady.

Gdy dorastałem, myślałem, że każda rodzina ma swój nóż do kupy. Był to stary, trochę zardzewiały nóż, który wisiał u nas, do używania tylko w tym celu. Myślałem, że to standardowe wyposażenie toalety. Masz szczoteczkę do zębów i, no wiecie, nóż do kupy.

Przenieśmy się w czasie do mojego 22. roku życia. Byłem w domu kolegi, od którego kupowałem trawkę. Była to swego rodzaju melina - zawsze przebywało tam dużo osób. Poszedłem zrobić kupę i była naprawdę duża. Wtedy z zamkniętych drzwi poprosiłem, aby podał mi swój nóż do kupy. 

- Że co? - zapytał.

- No twój nóż do kupy. Muszę go użyć - odpowiedziałem zza drzwi.

- Co to do cholery jest? - zapytał.

No więc wyjaśniłem. On odszedł od drzwi. Myślałem, że wróci z nożem, który pewnie nazywa jakoś inaczej, ale nie wrócił. Zamiast tego usłyszałem mega śmiech. Śmiech, który się nasilał, i niósł po całym mieszkaniu. Śmiały się do rozpuku wszystkie osoby, które przebywały w jego melinie. Wtedy właśnie dowiedziałem się, że tylko u mnie w domu był nóż do kupy.

Opowiedziałem tę historię mojej żonie zeszłej nocy. Też się śmiała".

Żeby nie bylo, że zmyślamy. Link do oryginały w języku angielskim znajdziecie tutaj.

https://media.giphy.com/media/GpyS1lJXJYupG/giphy.gif

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
9
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
2
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
3
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
1
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek