Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która uciekła z domu. Omal nie dostał zawału, gdy go czytał


''Drodzy Rodzice,

przykro mi, że muszę Wam powiedzieć to w ten sposób, ale uciekam z moim nowym chłopakiem, Muhammadem. W końcu znalazłam prawdziwą miłość i uważam, że to związek na wieki. Najbardziej lubię jego kolczyki, tatuaże, duży motocykl i seksowne blizny na rękach.

I to nie wszystko – spodziewam się dziecka. Jestem już w trzecim miesiącu. Zamierzam zamieszkać w przyczepie mojego chłopaka, ale nie wiem, czy to wypali na dłuższą metę, bo on chce mieć więcej dzieci. Jestem taka szczęśliwa! I wiecie co? W przyszłym tygodniu pobieramy się!

Wyjaśnił mi także, że marihuana nie jest taka zła i wiele ludzi to pali, dlatego będziemy hodować ją za naszą przyczepą. Nie przejmujcie się pieniędzmi – przyjaciele Muhammada, Juan i Stanislav, pracują w branży filmowej i zaproponowali mi, żebym sobie dorabiała jako aktorka. Podobno będę dostawać 50 złotych za każde zlecenie. W scenie będzie maksymalnie trzech mężczyzn, więc chyba nie ma tragedii. Nie martwcie się o mnie – mam 16 lat i potrafię zadbać o siebie.

Ale mam jedno zmartwienie… Mam nadzieję, że kiedyś znajdą lekarstwo na AIDS, aby Muhammad mógł się wyleczyć – naprawdę mu się to należy.

Następnym razem gdy przyjadę, zobaczycie swojego wnuka!

Całuję, Kaśka

P.S

Tato, nic z tego co powyżej napisałam nie jest prawdą – poszłam do Ali, żeby obejrzeć wspólnie serial. Chciałam Ci tylko tym zasygnalizować, że są gorsze rzeczy w życiu niż jedynka z historii''.

PS od redakcji: Zaznaczamy, że nie mamy nic przeciwko, aby nasze córki spotykały się z Muhammadem, Januszem, Jesusem, George'em, Iwanem czy Kasią (generalnie: z kim one same chcą).  Chcemy też, żeby realizowały się w życiu w sposób, który będzie je same czynił szczęśliwymi i, czasem, popełniały błędy. Takie jest życie i mają do tego prawo, bo to jest ich życie, a nie nasze. Chociaż oczywiście odradzalibyśmy na przykład hodowanie marihuany w sytuacji, gdy na terenie naszego kraju jest to nielegalna działalność.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek