Tak wyglądają żony najbogatszych mężczyzn na świecie

Jak się poznali i czy połączyła ich prawdziwa miłość?


 1. 1 Mark Zuckerberg i Priscilla Chan


  Mark Zuckerberg ma na swoim koncie ponad 50 miliardów dolarów. Swoją żonę poznał, kiedy był jeszcze zwykłym studentem Harvardu. Priscilla zawsze wspierała jego starania i wierzyła w sukces męża. Wzięli ślub w 2012 roku i są rodzicami ślicznej dziewczynki. To prawdziwa miłość!
 2. 2 Warren Buffett i Astrid Menks


  Buffett to jeden z najsłynniejszych na świecie inwestorów. Jego fortuna wynosi ponad 70 miliardów dolarów. Astrid poznał w latach 70-tych. Pracowała wtedy jako kelnerka. Różnica wieku między nimi wynosi 16 lat, ale nie przeszkadza im w tworzeniu silnego związku opartego na miłości i zaufaniu.
 3. 3 Bill i Melinda Gates


  Majątek Billa Gatesa to ponad 80 miliardów dolarów. Bill poznał swoją małżonkę pod koniec lat 80-tych na konferencji zorganizowanej przez Microsoft. Melinda była pracownikiem tej firmy. Wzięli ślub w 1994 roku i wychowali razem troje dzieci. Wspólnie założyli największy na świecie fundusz charytatywny.
 4. 4 Larry Page i Lucinda Southworth


  Page jest założycielem Google a jego majątek to ponad 30 miliardów dolarów. Niewiele wiemy o jego o 7 lat młodszej partnerce, ponieważ obydwoje starają się dbać o jej prywatność. Wiadomo, że Larry poślubił ją po zaledwie kilku miesiącach znajomości.
 5. 5 Jeff i MacKenzie Bezos


  Bezos to założyciel Amazona. Jego fortuna to ponad 60 miliardów dolarów. Swoją ukochaną poznał w 1992 roku. "Nasze biura były tuż obok siebie" - opowiadał."Przez wiele dni słyszałem jej uroczy śmiech. Jak mogłem się nie zakochać?" Rok później byli już małżeństwem, a obecnie są rodzicami 4 dzieci.
 6. 6 Amancio Ortega i Flora Pérez Marcote


  Fortuna właściciela Inditex (m.in. takich marek jak Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Stradivarius, Bershka, Oysho, i wiele innych) to ponad 70 miliardów dolarów. Flora przez wiele lat pracowała jako sekretarka swojego przyszłego męża. W końcu wzięli ślub w 2001 roku.
 7. 7 Michael i Susan Dell


  Majątek amerykańskiego przedsiębiorcy wynosi ponad 20 miliardów dolarów. On i jego przyszła żona poznali się... na randce w ciemno! Susan była zawodową lekkoatletką, która wzięła udział w międzynarodowych mistrzostwach w triathlonie.
 8. 8 Michael Bloomberg i Diana Taylor


  Bloomberg to polityk, przedsiębiorca i były burmistrz Nowego Jorku. Jego majątek to ponad 40 miliardów dolarów. Rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną i od 2000 roku pozostaje w związku z Dianą. Para wielokrotnie mówiła, że nie zamierza brać ślubu.
 9. 9 David i Julia Koch


  David Koch, założyciel Koch Industries, jest genialnym przedsiębiorcą, a jego fortuna wynosi ponad 40 miliardów dolarów. Razem z Julią tworzą małżeństwo od 20 lat. Jego ukochana rzadko pokazuje się publicznie. Większość czasu poświęca rodzinie i działalności charytatywnej.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
6
Lol
Że co? Że co?
17
Że co?
WTF WTF
10
WTF
Cholera Cholera
6
Cholera
Japier Japier
11
Japier
Wkurw Wkurw
9
Wkurw
Słodko Słodko
58
Słodko
Płacz Płacz
6
Płacz
nie lubię nie lubię
7
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
6
Uwielbiam
Straszne Straszne
9
Straszne
Thuglife Thuglife
21
Thuglife
Porażka Porażka
18
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek