Tak wyglądają posiłki w Polskich szpitalach, czyli 9 dań po zobaczeniu których zwymiotujesz

Posiłki w polskich szpitalach – temat nieustannych żartów i kpin. Czy tak powinno być w rzeczywistości? Czy rzeczywiście osoby zmuszone korzystać z szpitalnego wiktu mają na co narzekać? Czy „śniadanie na bogato” rzeczywiście sprowadza się do suchej kromki z najtańszą parówką? Sprawdzić to postanowili twórcy Fanpage’a „Posiłki w szpitalach”, który na bieżąco monitoruje posiłki wychodzące ze szpitalnych stołówek lub dostarczane przez prywatne firmy cateringowe. Jednym z najciekawszych faktów jest ten, że w niektórych z poniższych przypadków za miesięczny catering dla 200 osób szpital płaci od 250 do 500 tys. złotych. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju galerii szpitalnych posiłków. Wszystkie zdjęcia, jak i cytaty pochodzą z Fanpage’a Posiłki w Szpitalach.


  1. 1 Ginekologia w Kielcach


    „Działalność ta oparta jest o najnowsze standardy dietetyki, z uwzględnieniem indywidualizacji diet”. Warto wspomnieć też że dzienna stawka żywieniowa w 2014 roku w tym szpitalu wynosiła 25zł/osoba… Co Wy na to?
  2. 2 Katowice, 10 kwietnia


    „Bliżej nie określona kolacja podana na położnictwie w Katowicach. Firma oferująca takie przysmaki to Dussmann Sp. z o.o. która za podpisanie kontraktu na 26 miesięcy zgarnęła ponad 100 tysięcy złotych. Macie jakieś pomysły co to może być to żółte ‚coś’?”

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
3
Lol
Że co? Że co?
10
Że co?
WTF WTF
5
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
39
Japier
Wkurw Wkurw
20
Wkurw
Słodko Słodko
2
Słodko
Płacz Płacz
6
Płacz
nie lubię nie lubię
4
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Straszne Straszne
18
Straszne
Thuglife Thuglife
3
Thuglife
Porażka Porażka
25
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek