Tak wyglądają „chipsy”, które już wkrótce będziecie jeść – oto przyszłość „śmieciowego żarcia”


 1. 1 Każdy uwielbia chipsy


  Nie znam osoby, która na po otworzeniu przeze mnie paczki z chipsami nie powiedziałaby „daj jednego”. Chyba każdy ma do nich słabość. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów - od klasycznych, poprzez super pogięte, falowane aż po inne fantazyjne kształty. Wyróżniamy też chipsy zrobione z różnych produktów: mamy chipsy ziemniaczane, kukurydziane, chipsy warzywne, a nawet takie z cieciorki czy hummusu.
 2. 2 #


  Przejdźmy jednak do drugiego ważnego tematu, jakim jest stopniowo postępujące przeludnienie. Jest nas coraz więcej, coraz więcej potrzebujemy, coraz więcej konsumujemy. Jeśli tak dalej pójdzie, to niebawem powoli zacznie brakować ryb w morzach i oceanach, a i z mięsem może być poważny problem - dlatego musimy znaleźć alternatywę, do której wszyscy się przekonają.
 3. 3 Jedzenie robaków czy mięso z laboratorium?


  Pomysłów jest wiele, jednak ludzie nie są do końca przekonani. „Mięso z probówki” byłoby dobrym rozwiązaniem, ponieważ testy wykazały, że jest smacznie i niczym się nie różni od tego „standardowego mięsa”, jednak koszt produkcji wciąż jest za wysoki. Kolejną alternatywą miało być jedzenie robaków. Na Ziemi jest tego tyle, że na pewno wystarczy dla wszystkich. Azjaci oraz mieszkańcy Ameryki Południowej czy Afryki już od dawna zajadają się wieloma nietypowymi przysmakami, wśród których możemy wymienić skorpiony, żuki, komary, różnego rodzaju inne owady oraz wiele innych. Niestety wśród mieszkańców „zachodu” to raczej nie przejdzie.
 4. 4 Naukowcy próbują dalej


  Dlatego naukowcy próbują dalej i nie poddają się, mimo braku rezultatów. Eksperci z Danii stworzyli to coś, co możecie zobaczyć powyżej. Wygląda apetycznie? Podobno równie dobrze smakuje. Zdaniem badaczy to coś może niebawem zastąpić normalne chipsy ziemniaczane, które jemy na co dzień. Co to takiego? Możecie się nieźle zdziwić.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek