Tak według naukowców wygląda najpiękniejsza kobieta na Ziemi

Naukowcy uważają, że właśnie odkryli najpiękniejszą kobietę na świecie. Wniosek taki wysunęli na podstawie przekonania, że to, co symetryczne, jest idealne.


Poznajcie Florence

Ową wyjątkową dziewczyną jest Brytyjka, Florence Colgate. 18-latka nie jest modelką. Pracuje 2 razy w tygodniu w sklepie rybnym. Pewnego dnia znalazła w sobie tyle odwagi, żeby wysłać swoje zdjęcie do konkursu na "najpiękniejszą twarz Wielkiej Brytanii". Warto dodać, że musiało to być zdjęcie bez makijażu - chodzi o naturalne piękno. Florence pokonała 8000 rywalek i wygrała.

Niemal doskonała twarz

Do wzięcia udziału w konkursie namawiały ją przyjaciółki, rodzina i klienci sklepu. Florence spełniła prawie wszystkie wymagania, które wg naukowców sprawiają, że twarz jest idealna. Co się nie zgadzało? W idealnej twarzy odległość między oczami i ustami powinna wynosić 33,3% długości twarzy, a u Florence jest to... 32,8%.

Naturalne piękno

Piękność wygrała wycieczkę do londyńskiej agencji modelek i pojawiła się na bilboardach i plakatach w całym kraju. Dziewczyna nie wiąże jednak przyszłości z karierą w modelingu. Marzy o studiach na uniwersytecie. Konkurs dodał jej pewności siebie. "Cieszę się, że wzięłam udział w promocji naturalnego piękna. Kobiety nie muszą nosić makijażu ani robić sobie operacji plastycznych, żeby być piękne" - opowiada Florence.

Zobaczcie ją na żywo:

https://youtu.be/rKhlFic_A5A

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
3
Lol
Że co? Że co?
2
Że co?
WTF WTF
15
WTF
Cholera Cholera
3
Cholera
Japier Japier
4
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
5
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
1
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek