Ta kobieta uprawiała seks w trakcie karmienia piersią swego synka, a jej wytłumaczenie sprawia, że wielu ludziom po prostu opadła szczęka

Tasha Maile to rzeczniczka naturalnego karmienia piersią, która znana jest online jako The Spiritual Tasha Mama, a jej niecenzurowane nagrania zyskują miliony wyświetleń na YouTube.


Instagram

Tasha jest weganką i matką trojga małych dzieci, z których wszystkie karmi piersią. Jak widać na poniższym zdjęciu, najstarszy syn jest już całkiem duży:

Gdy ktoś zamieszcza w sieci takie zdjęcia, to oczywiście musi się liczyć z tym, że opinie będą różne.

Tasha nie jest  jedyną kobietą, która opowiada się za naturalnym karmieniem, gdy tylko się da. Natomiast jest chyba jedyną, która przyznała się do... uprawiania seksu w trakcie karmienia.

Na jednym z youtube'owych wideo z 2015 roku wyznaje: "Wiele ludzi mnie o to pyta... Sama pamiętam taką chwilę, gdy moje dziecko drzemało w trakcie karmienia a mój były mąż uprawiał ze mną seks w pozycji od tyłu. Nie uważam, żeby było cokolwiek złego w uprawianiu miłości, także w trakcie karmienia. Więc cieszcie się tym. Cieszcie się, realizując swoje fantazje".

Tasha gościła właśnie w brytyjskiej telewizji śniadaniowej i została zapytana dokładnie o ten fragment swojej wypowiedzi. "Dziecko cię nie osądza. Trzymiesięczne niemowlę nie wie nawet, co się dzieje. Są takie niewinne" - stwierdziła między innym w rozmowie z angielskimi dziennikarzami:

https://youtu.be/cHzHqNk7HrU

Cóż, nie osądzamy... Pozostawimy to Wam! 🙂

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
12
Lol
Że co? Że co?
18
Że co?
WTF WTF
136
WTF
Cholera Cholera
9
Cholera
Japier Japier
24
Japier
Wkurw Wkurw
4
Wkurw
Słodko Słodko
9
Słodko
Płacz Płacz
2
Płacz
nie lubię nie lubię
4
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
12
Uwielbiam
Straszne Straszne
8
Straszne
Thuglife Thuglife
15
Thuglife
Porażka Porażka
38
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek