Ta japońska metoda pozwoli ci szybko pozbyć się tłuszczu! Wystarczy od 2 do 10 minut dziennie!

Japoński aktor Miki Ryosuke odkrył interesującą metodę, dzięki której w zaledwie kilka tygodni schudł 13 kg i stracił 12 cm obwodu w pasie. Jak to się stało? Był to po prostu pozytywny skutek uboczny ćwiczeń przepisanych mu przez lekarza na… ból pleców. Najlepsze jest to, że na trening ten wystarczy przeznaczyć od 2 do 10 minut dziennie!


Ryosuke nazwał to metodą długiego oddechu. Klucz tkwi w odpowiedniej pozycji, w której bierze się 3-sekundowy wdech, a później mocny, 7-sekundowy wydech.

Większość europejskich lekarzy potwierdza skuteczność ćwiczeń oddechowych w zrzucaniu wagi i tłumaczy to w następujący sposób:  Tłuszcz składa się z tlenu, węgla i wodoru. Kiedy tlen, którym oddychamy, dociera do komórek tłuszczowych, dzieli je na składniki (węgiel i wodę). Dlatego im więcej tlenu dostarczamy organizmowi, tym więcej spalamy tłuszczu.

1-1-1.gif

Powtarzaj następujące ćwiczenie przez 2-10 minut dziennie: 1. Stań prosto i postaw jedną nogę przed drugą. 2. Napnij mocno pośladki i przenieś ciężar ciała na tylną stopę. 3. Przez 3 sekundy wciągaj powietrze, okrągłym ruchem unosząc ręce do góry. 4. Wydychaj powietrze przez 7 sekund, opuszczając ręce. Pilnuj, aby mięśnie całego ciała były napięte. Ćwiczenia te nie tylko spalają tłuszcz, ale również wzmacniają mięśnie i podkręcają metabolizm.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek