Ta emerytka straciła pół miliona dolarów, ulegając kolejno urokom trzech różnych mężczyzn poznanych online


Australijska emerytka straciła 480 tysięcy dolarów, nabierając się na oszustwo młodszych od siebie kochanków aż trzykrotnie. Kobieta poszukiwała miłości na portalach randkowych, a teraz skarży się za pośrednictwem telewizji i przestrzega inne kobiety.

Kobieta sprzedała dom i zadłużyła się. Wszystko po to, by pomóc mieszkającym za oceanem partnerom. "Może to właśnie było to: kupowałam miłość" - przyznaje w chwili refleksji w rozmowie z popularnym australijskim talkshowem "A Current Affair".

Pierwszym poznanym online mężczyzną był Brytyjczyk David Fisher. Gdy Suzie przelała mu 780 tysięcy dolarów odziedziczone po ojcu, kontakt sie gwałtownie urwał. To doświadczenie nie załamało kobiety, która dalej zamierzała poszukiwać w internecie wymarzonej miłości.

Drugi z jej wirtualnych partnerów, nazywający siebie Johnson Williams, twierdził, że jest amerykańskim żołnierzem walczącym z Talibami. Nie minęło dużo czasu, gdy zaczął prosić ją o pieniądze. "Pomyślałem, wreszcie mam kogoś w swoim życiu i skoro się zaangażowałam, powinnam mu pomóc w potrzebie" - stwierdza.

W końcu skontaktował się z nią bank, którego pracownik uznał za podejrzane, że wysyła duże kwoty pieniędzy za granicę. Jak się okazało, na to samo konto przesyłało pieniądze co najmniej 5 innych kobiet, a ulokowane było w afrykańskiej Ghanie, a nie w USA. Zanim bank interweniował, Suzie zdążyła już sprzedać dom i wysłać ponad 300 tysięcy australijskich dolarów (około 165 tysięcy funtów).

Mimo tego doświadczenia, Suzie nawiązała jeszcze kontakt z Godfreyem Kyzungo z Ugandy na Facebooku. Tym razem jednak nalegała na spotkanie. Pojechała do Ugandy, gdzie po zaledwie paru dniach jej świeżo poznany partner oświadczył się. "Jak teraz na to patrzę, zależało mu na tym, aby za wszelką cenę dostać się do Australii" - stwierdza. Teraz próbuje anulować małżeństwo. "Nie jestem z siebie dumna. Wykazałam się naiwnością. Ale to ja zostałam tutaj wykorzystana i oszukana. Chcę ostrzec innych ludzi, aby nie popełnili mojego błędu" - apeluje.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek