Ta blogerka pokazała się bez makijażu. Ludzie nie mieli dla niej litości…

Em Ford to blogerka, która od dłuższego czasu zmaga się z trądzikiem. W swoich filmikach stara się pomóc innym ludziom z podobnymi problemami, pokazując im jak za pomocą makijażu zatuszować szpecące pryszcze i krostki.


Gdy pokazała się bez makijażu, oprócz słów wsparcia dostawała również mnóstwo okrutnych, bolesnych komentarzy na temat swojego wyglądu. Dlatego nakręciła niezwykle poruszający filmik, który wzbudza ogromne emocje.

1.gif

„Nie mogę nawet na nią patrzeć”. „Co do cholery jest z jej twarzą?”. „Jesteś okropnie brzydka”. „Obrzydliwe”… To tylko niektóre z raniących komentarzy, które Em przeczytała na swój temat.

2.gif

Było ich ponad 100 000…

3.gif

„Zamknęłam się w sobie. Wydawało mi się, że mój wygląd jest absolutnie nieakceptowalny dla internautów. W końcu zdałam sobie sprawę, że tak być nie może. Zadałam sobie pytanie: dlaczego właściwie mam się tak czuć?” – opowiada Em.

4.gif

Blogerka przekonała się, że mnóstwo innych ludzi czuje się podobnie i również boi się pokazać światu swoje prawdziwe oblicze. Dlatego postanowiła nakręcić ten silnie oddziałujący na emocje filmik pt.”Wyglądasz obrzydliwie”. Na początku Em występuje zupełnie bez makijażu. W tle pojawiają się negatywne komentarze dotyczące jej wyglądu, a twarz dziewczyny doskonale wyraża ból, który sprawiają jej te okrutne opinie. Po chwili zdeterminowana dziewczyna zaczyna się malować.

5-1.gif

Nagle w tle pojawiają się komentarze zupełnie inne od poprzednich.

6.gif

Em dostaje mnóstwo pozytywnych opinii na temat swojego wyglądu. „Jesteś piękna! Uwielbiam twój make-up” – piszą internauci.

7.gif

Jednak pojawiają się i takie komentarze, w których ludzie krytykują blogerkę za jej makijaż. „To powinno być nielegalne”. „Za dużo tapety”. „Jesteś sztuczna, szanuj się!” – to tylko niektóre z wielu tego typu wypowiedzi.

8.gif

W dzisiejszych czasach społeczeństwo przywykło do perfekcyjnie pięknych twarzy serwowanych przez media. Wydaje nam się, że są prawdziwe. Porównujemy się do nierealnych standardów piękna, zapominając przy tym o najważniejszej rzeczy – że jesteśmy piękni będąc sobą.

9-1.gif

Jakie jest więc przesłanie Em? Jesteś piękny i nie wolno ci uwierzyć nikomu kto mówi, że jest inaczej. Nawet samemu sobie…

10.gif

Oto ściskający za serce filmik w całości:

https://www.youtube.com/watch?v=WWTRwj9t-vU

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
1
Że co?
WTF WTF
1
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
2
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
24
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
2
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek