Ta 13-latka była wytykana palcami przez rówieśników, jednak zdobyła się na najodważniejszą rzecz, na jaką stać nastolatkę


Paris Harvey cierpi na zaburzenia metaboliczne, które sprawiają, że bardzo szybko przybiera na wadze i praktycznie nie jest w stanie utrzymać prawidłowej masy ciała. Ma też dysplazję. Jej jedna noga jest odrobinę krótsza od drugiej.

Odkąd pamięta, inne dzieci często śmiały się z niej z tego powodu, nazywając ją "pingwinem" i "grubaską", choć jej sposób chodzenia i duża waga to w ogóle nie jest jej win, tylko skutek choroby.

Z tego powodu Paris miała poważne obawy przed pójściem w kostiumie kąpielowym na plażę. "Bałam się, że ludzie będą wytykać mnie palcami" - opowiada. "Nic takiego jednak mnie nie spotkało. Byłam na plaży przez kilka godzin i po raz pierwszy od dawna poczułam się całkiem komfortowo w mojej skórze".

Nastolatka zdecydowała się podzielić zdjęciami z plaży i choć przyjęła trochę hejtu pod swoim adresem, to wiele osób zareagowało pozytywnie. Dostała ponad 300 tysięcy lajków na Twitterze!

https://twitter.com/ArtHopeAlly/status/868475137762492416

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
5
Lol
Że co? Że co?
6
Że co?
WTF WTF
19
WTF
Cholera Cholera
6
Cholera
Japier Japier
3
Japier
Wkurw Wkurw
8
Wkurw
Słodko Słodko
56
Słodko
Płacz Płacz
5
Płacz
nie lubię nie lubię
5
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
21
Uwielbiam
Straszne Straszne
5
Straszne
Thuglife Thuglife
11
Thuglife
Porażka Porażka
8
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek