Sztuczna Inteligencja przeprowadziła 100 000 symulacji, dzięki czemu wytypowała zwycięzce Mundialu


  1. 1 Mundialowa gorączka


    Mudnialowa gorączka ogarnęła już wszystkich na dobre. Mecze oglądają nawet osoby, które normalnie mają piłkę nożną w głębokim poważaniu. To właśnie ten czas, kiedy nawet najwięksi ignoranci na chwilę zatrzymują się, aby w spokoju obejrzeć ze znajomymi „meczyk”. Poza tym to doskonały pretekst, aby spotkać się całą paczką, pogadać i wypić piwko ewentualnie osiem.
  2. 2 Pierwsze mecze już za nami


    Pierwsze rozgrywki już mamy za sobą. Poczynając od rozgrywki otwierającej całe Mistrzostwa - pomiędzy Rosją a Arabią Saudyjską - poprzez mecze, których wyników nikt nie był w stanie przewidzieć - Meksyk, Niemcy - aż w końcu do rozgrywek, na które wszyscy czekamy - Polska, Senegal. Czy jednak zastanawialiście się, która drużyna prawdopodobnie zdobędzie puchar?
  3. 3 Sztuczna Inteligencja weszła do gry


    Oczywiście nie dosłownie weszła do gry, a jedynie została użyta przez naukowców do przewidzenia, która drużyna zdobędzie mistrzostwo świata. Zespół naukowców z Technische Universitat Dortmund, Ghent University oraz Technical University of Munich przeprowadził ponad 100 000 symulacji, aby uzyskać jak najbardziej dokładny wynik. Wprawdzie bukmacherzy w tym momencie stawiają na Brazylię, jednak zdaniem badaczy mogą się nieźle zdziwić.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek