Szokująco głupia tragedia! 19-latka zastrzeliła chłopaka, gdy próbowali nagrać fajny film na YouTube’a

Mieszkanka Minnesoty (USA), Monalisa Perez, jest oskrarżona o zabójstwo II stopnia. Dziewczyna zastrzeliła 22-letniego Pedro Ruiza III, z którym ma 3-letnią córkę i jest w ciąży z ich drugim dzieckiem.


Wedle relacji Perez, narzeczeni wspólnie chcieli zrobić wyjątkowe wideo na YouTube, które "zdobyłoby rekordową liczbę wyświetleń". Wcześniej na swoim koncie na Twitterze zapowiedziała, że "nakręcą najniebezpieczniejszy film w historii":

Jaki był scenariusz? Pedro przyłożył sobie do klatki piersiowej encyklopedię w twardej oprawie, a Monalisa wystrzeliła do niego z bardzo bliskiej odległości z pistoletu kaliber 50 milimetrów. Nie wiedzieć czemu, założyli sobie, że kula nie przebije książki. Jednak przeszła na wylot, a Ruiz zmarł w wyniku rany postrzałowej w klatkę piersiową na oczach Monalisy i ich 3-letniej córeczki.

Krewna zastrzelonego mężczyzny, Claudia Ruiz, powiedziała w rozmowie z lokalną telewizją, że byli kochającą się parą i potwierdziła teorię, że wszystko to był popis przed kamerą, który w tragiczny sposób nie wyszedł. Bratanek wcześniej chwalił się takim pomysłem, ale po jej namowach zapewnił, że jednak zmienił plany. Gdy ciotka zapytała go, dlaczego chciałby to zrobić, powiedział: "chcemy mieć więcej wyświetleń, chcemy być sławni". To ostatnie udało im się: informację o jego śmierci podają serwisy informacyjne z całego świata...

....a ich ostatnie wideo na YouTube obejrzało już blisko milion osób:

https://www.youtube.com/watch?v=hr8VlTZMNn0

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
3
Lol
Że co? Że co?
1
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
4
Japier
Wkurw Wkurw
4
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
3
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
13
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
6
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek