Szokujące przykłady tego, co skazani na śmierć zażyczyli sobie na swój ostatni posiłek

Seryjni mordercy, gwałciciele... Chcielibyśmy odmówić im człowieczeństwa, nazywając ich potworami. Niestety bycie potworem i bycie człowiekiem to czasami jedno i to samo. Tych 12 kryminalistów zostało skazanych na smierć i zgodnie z tradycją, przed egzekucją spełniano ich jedno, ostatnie życzenie w postaci posiłku. Czy czekając na śmierć umielibyście myśleć o jedzeniu? Jakiego dokonalibyście wyboru? Czy byłby to posiłek wiążący się ze wspomnieniami babcinych obiadów w dzieciństwie, a może ten spożywany na pierwszej randce z ukochaną osobą? Czy ci, których nazywamy potworami mają w ogóle takie wspomnienia? Zobaczcie, jakiego dokonali wyboru.


 1. 1 Stephen Wayne Anderson


  Stephen Wayne Anderson zamordował 81-letnią nauczycielkę gry na pianinie. Strzelił jej z pistoletu prosto w twarz. Zabił również przynajmniej 8 innych osób, w tym współwięźniów. Na swój ostatni posiłek zażyczył sobie 2 tosty z serem, serek wiejski, mamałygę z kaszy kukurydzianej, kawałek ciasta brzoskwiniowego z gałką lodów czekoladowych i rzodkiew.
 2. 2 Victor Feguer


  Feguer zwabił i zamordował lekarza, który sam pojawił się na miejscu swojej egzekucji myśląc, że jedzie udzielić pilnej pomocy medycznej. Jego ciało odnaleziono w polu kukurydzy. ZOstał postrzelony w głowę. Feguer został aresztowany kilka dni później, próbując sprzedać samochód doktora. Feguer zwabił i zamordował lekarza, który sam pojawił się na miejscu swojej egzekucji myśląc, że jedzie udzielić pilnej pomocy medycznej. Jego ciało odnaleziono w polu kukurydzy. ZOstał postrzelony w głowę. Feguer został aresztowany kilka dni później, próbując sprzedać samochód doktora. Skazany na śmierć, na swój ostatni posiłek zamówił jedną oliwkę. Miał nadzieję, że dzięki temu z jego wnętrza wyrośnie kiedyś drzewo oliwne...
 3. 3 Timothy McVeigh


  Timothy McVeigh był głównym sprawcą zamachu przeprowadzonego 19 kwietnia 1995 r. na biura władz federalnych w Oklahoma City, w którym śmierć poniosło 168 osób, w tym 19 dzieci. Tłumaczył, że jego czyn był zemstą za najazd agentów federalnych na siedzibę sekty Davida Koresha w Waco w Teksasie. Na ostatni posiłek zażyczył sobie lody czekoldowo-miętowe.
 4. 4 Aileen Wuornos


  Aileen Wuornos to amerykańska seryjna morderczyni która w latach 1989–1990 zamordowała na Florydzie siedmiu mężczyzn.Na podstawie historii jej życia nakręcono film Monster z Charlize Theron w roli głównej. Aileen nie miała szczególnych wymagań co do ostatniego posiłku. Zjadła hamburgera z więziennej stołówki i poprosiła o filiżankę kawy.
 5. 5 Dobie Gillis Williams


  Proces tego skazanego na śmierć mężczyzny do dzisiaj wzbudza wiele kontrowersji, ponieważ wiele wskazuje na to, że był niewinny morderstwa, które mu zarzucano. Dobie Gillis Williams przed śmiercią zjadł 12 batoników i gałkę lodów.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
3
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
15
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
5
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
5
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
4
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek