Sposoby na 6 najbardziej wstydliwych problemów kobiet

Kobiety nigdy o nich nie mówią, ale niestety milczenie nie sprawia, że te problemy znikają. Przez taką atmosferę tabu wokół wstydliwych kobiecych przypadłości, niektóre dziewczyny nie mają pojęcia, jak z nimi walczyć. Tymczasem można to zrobić bardzo szybko i skutecznie.


  1. 1 Wąsik


    Usuwanie zbędnego owłosienia jest bardzo uciążliwe, nie mówiąc o tym, że źle przeprowadzona depilacja to koszmar. Wąsik nad górną wargą szpeci każdą, nawet najpiękniejszą twarz. Jednak pamiętajcie, że włosków tych absolutnie nie wolno golić! Odrosną grubsze i ciemniejsze! Pojedyncze można łatwo usunąć pęsetą. Przy gęstszym owłosieniu najlepszą metodą jest depilacja za pomocą wosku. Ostatnio dużą popularnością cieszy się także pasta cukrowa. Nadmierne owłosienie może być skutkiem zaburzeń hormonalnych, jeśli więc problem ten bardzo ci dokucza, warto omówić go z endokrynologiem.
  2. 2 Plamy potu pod pachami


    Plamy pod pachami problem głównie latem, jednak nadmierna potliwość niektórym paniom towarzyszy przez cały rok, powodując krępujące sytuacje. Jeśli antyperspiranty – nawet te z apteki – nie pomagają, warto dowiedzieć się więcej o metodzie toksyny botulinowej, która skutecznie leczy nadmierną potliwość. Zabieg polega na aplikacji toksyny w problematyczne miejsca (pachy, dłonie, stopy itd.).
  3. 3 Nadmierne wypadanie włosów


    Problem ten dotyczy kobiet w każdym wieku. Oczywiście wypadanie włosów to proces naturalny, ale do pewnego stopnia. Czasami wystarczy wzbogacenie diety o suplementy poprawiające kondycję włosów. Jeśli ich utrata nie jest spowodowana chorobą, pomocne mogą okazać się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Świetną metodą jest mezoterapia igłowa skóry, polegająca na aplikowaniu specjalnego preparatu za pomocą strzykawki.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek