Rybacy chcą zabijać „te łajzy na własną rękę”. Tymczasem ufundowano gigantyczną nagrodę za pomoc w ujęciu morderców fok


 1. 1 #


  W ciągu ostatnich tygodni nad Bałtykiem znaleziono cztery martwe foki z obrażeniami sugerującymi, że padły ofiarą człowieka i zostały zabite ze szczególnym okrucieństwem. Najpierw w Gdyni na plaży znaleziono dwie martwe foki obciążone cegłami przywiązanymi do szyi.
 2. 2 #


  Młodą fokę Helenka z helskiego oceanarium, która na wolności spędziła jedynie dwa tygodnie, znaleziono z roztrzaskaną czaszką na helskiej plaży. Na czwartą natrafiono w niedzielę na Ryfie Mew, koło Kuźnicy, trzy mile w głąb morza. Ciało dryfowało w wodzie. Zwierzę miało rozcięty brzuch.
 3. 3 #

  Fundacja Otwarty Świat

  Z inicjatywy katowickiej Fundacji Świat Zwierzętom ufundowano 30 tysięcy nagrody za informację mogącą pomóc w ujęciu sprawców. "Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące sprawcy tego okrutnego morderstwa prosimy o kontakt pod nr tel 537946554" - czytamy na Facebooku. Nagroda wynosi 30 tysięcy złotych, ale może zostać podwyższona, gdyby zgłosili się chętni na to, by dołożyć się do tej puli. Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grożą w Polsce 3 lata więzienia.
 4. 4 #


  Oprawcą może być grupa ludzi lub jedna osoba. Tymczasem w rozmowie z mediami rybacy mówią, że będą "tępić te łajzy na własną rękę" (wypowiedź anonimowego rybaka dla wp.pl), bo foki to "szkodniki", które przeszkadzają im w połowach ryb.
 5. 5 #


  Skoro rybacy chcą zabijać foki, nie kupujmy już ryb w nadmorskich smażalniach - nawołują internauci i skrzykują się na Facebooku.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek