„Róbcie dzieci z turystami” – rosyjski polityk zachęca Rosjanki do seksu z przyjezdnymi


"Im więcej będziemy mieli romansów związanych z Mundialem, im więcej ludzi z różnych krajów połączy miłość, tym więcej urodzi się dzieci i tym lepiej dla nas wszystkich" - stwierdził Michaił Degtjarew, deputowany do rosyjskiej Dumy z będącej atrapą opozycji partii Żyrinowskiego. "Wiele lat upłynie, a te dzieci będą pamiętać, w jakich okolicznościach rozpoczęła się miłość ich rodziców, na Mudialu w Rosji w 2018 roku" - dodał.

Jego wypowiedź stoi w opozycji do oświadzcenia Tamary Pletnijowej, która jest przewodniczącą Rosyjskiego Komitetu ds. Rodziny, Kobiet i Dzieci, Deputowana wypaliła z okazji mistrzostw, że "mieszanka ras to nie jest dobry pomysł". "Musimy rodzić nasze własne, rosyjskiej dzieci. Mieszane dzieci później cierpią i tak jest już od czasów sowieckich. Inna sprawa, gdy rodzice są tej samej rasy, inna, gdy różnej" - stwierdziła.

Trzeba przyznać jej trochę racji - jakakolwiek inność ma w putinowskiej Rosji ciężej. Ale winny takiemu stanu rzeczy jest bardziej rasizm mieszkańców Moskwy i Petersburga, nazywających wulgarnymi określeniami wszelkich wewnętrznych imigrantów o ciemniejszym kolorze skóry, którzy przybywają do tych dwóch wielkich metropolii  z innych części Rosji.

Trzeba pamiętać, że samych muzułmanów mieszka w Rosji ponad 20 milionów, a ich odsetek jest wyższy niż np. we Francji i wynosi około 10 procent populacji. W samej Moskwie około 3 miliony z 20 milionów mieszkańców to wyznawcy islamu. Wielu z nich uważa się, jak najbardziej słusznie, za 100-procentowych Rosjan. Mieszkają tutaj od wieków i mówią od dziecka po rosyjsku.

Rasizm jest poważnym problemem w tym kraju, a lęk przed obcymi skutecznie wykorzystuje puitnowska propaganda, tworząc na przykład wizerunek Rosji - ostoi białego chrześcijaństwa, co jest oczywiście kłamstwem na użytek walki ideologicznej z Unią Europejską.

Rządzący, niezależnie od mundialowych deklaracji, muszą też sprostać problemowi wymierania narodu. Według raportu ONZ do 2030 roku liczba mieszkańców zmniejszy się o 8 milionów (do około 139 milionów), także dlatego, że bardzo dużo Rosjan, jeśli tylko może, próbuje uciec z rodzinnego kraju na "zgniły zachód".  Panuje też niska dzietność i od lat utrzymuje się bardzo niska średnia długości życia, wynikająca z fatalnego stanu zdrowia ogółu społeczeństwa, za co w dużej mierze odpowiedzialne są setki lat lat autorytaryzmu.   

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek