Przerwał ślub swojej córki, aby chwycić jej ojczyma za rękę i zrobić TO

Ślub córki to wyjątkowy moment w życiu każdego ojca. Dlatego to, co zrobił Todd Bachman porusza do łez.


Mężczyzna – zgodnie z tradycją – prowadził swoją córkę Brittany do ołtarza. Nagle, ku zaskoczeniu panny młodej i wszystkich gości, przerwał ceremonię i podszedł do Todda Cendrosky’ego, obecnego męża jego byłej żony. Chwycił go za rękę i powiedział:

„Chodź ze mną. Miałeś tak duży wkład w wychowanie tego dziecka. Nadszedł czas, abyśmy wspólnie odprowadzili naszą córkę do ołtarza.”

Reakcja ojczyma była poruszająca. Mężczyzna zalał się łzami, bo po cichu marzył o tym, żeby kroczyć obok panny młodej, którą kochał jak własną córkę, ale wiedział, że to niemożliwe.

„Zawsze chciałem prowadzić ją do ołtarza” – wyznał później. „Od dnia, kiedy została moją córka, wiedziałem, że to Todd będzie prowadził ją do ołtarza, jako jej biologiczny ojciec i musiałem się z tym pogodzić.”

Dla Brittany ten gest również był niezwykle znaczący.

„Zawsze marzyłam o takim rozwiązaniu, ale wydawało mi się, że ze względu na skomplikowaną sytuację rodzinną nie będzie o tym mowy.” 

Dziewczyna była wzruszona postawą swojego ojca, który w dniu jej ślubu gotów był porzucić prywatne urazy i oczywistą niechęć do mężczyzny, który zajął jego miejsce u boku byłej żony i ukochanej córki. W tym dniu najważniejsze było dla niego jej szczęście.

„Musiałem zrezygnować ze swojego ego” – podsumował później Todd. „Dzieci nie powinny mieć granic odnośnie tego kogo mogą kochać i o kogo mogą dbać.”

Bachman nie spodziewał się, że to, co zrobił będzie miało tak duży oddźwięk. Zdjęcia z ceremonii córki zrobiły furorę w sieci. Jednak najważniejsze jest to, że dzięki temu wydarzeniu ślub był dla Brittany naprawdę najszczęśliwszym dniem w życiu.

Oczywiście relacje Todda z byłą małżonką i jej mężem również od tej pory ociepliły się. Swoim gestem mężczyzna przyznał, że chociaż przeszli trudne chwile pośród prawników i sal sądowych, szanuje swoją ex i jej partnera i docenia rolę, jaką odegrał on w życiu jego córki.

Szkoda, że więcej rodziców nie potrafi zrezygnować ze swojego ego dla dobra dzieci.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
7
WTF
Cholera Cholera
6
Cholera
Japier Japier
3
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
55
Słodko
Płacz Płacz
14
Płacz
nie lubię nie lubię
3
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
9
Uwielbiam
Straszne Straszne
4
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
3
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek