Pracownik firmy kosmetycznej przez lata spuszczał się do zbiornika z kremem

Były ochroniarz Larry Gordon przyznał się, że robił tak przez okres 3 lat.


59-latek został zatrzymany przez policję w Detroit po tym, jak jego kolega odkrył podejrzane zachowanie Gordona na nagraniach z kamery przemysłowej. 

Gordon przez okres 7 lat pracował jako ochroniarz dla dużego koncernu z branży kosmetycznej w fabrykach, w których produkowano kosmetyki na zlecenie co najmniej kilku bardzo znanych luksusowych marek. 

Gdy kolega zauważył, że Gordon na nocnej zmianie onanizuje się nad zbiornikiem z kremem do twarzy, sprawa została zgłoszona na policję. Gordon przyznał się, że robił tak od trzech lat. Zaczął po tym, jak rozwiodła się z nim żona. W ten sposób chciał "zemścić się na kobietach". Twierdzi, że robił to na każdej nocnej zmianie. Przez okres trzech lat było to około 500 razy.

Nie jest jasne, produkty których marek zostały skażone przez Gordona. Rzecznicy koncernu podkreślają, że choć sprawa jest skandaliczna i w żadnym razie nie powinno dojść do zanieczyszczenia kremów do twarzy spermą, to "w zbiorniku za każdym razem znajdowało się kilka ton produktu, więc do sprzedaży trafiły kremy ze śladową ilością ejakulatu". Szacuje się, że skażonych zostało od 300 do 500 tysięcy pudełek kremu.

Prawnik Gordona Ben Tillerman oświadczył, że jego klient ma poważne problemy psychiczne i na tej podstawie będzie wnosił o maksymalne złagodzenie kary. Gordon ma całą litanię zarzutów, na czele z działaniem na szkodę producenta i narażaniem go na milionowe straty. 

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
30
Lol
Że co? Że co?
10
Że co?
WTF WTF
6
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
16
Japier
Wkurw Wkurw
3
Wkurw
Słodko Słodko
3
Słodko
Płacz Płacz
2
Płacz
nie lubię nie lubię
3
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
5
Uwielbiam
Straszne Straszne
6
Straszne
Thuglife Thuglife
9
Thuglife
Porażka Porażka
6
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek