Pozbądź się tych wstrętnych wągrów w 5-7 minut! To mega proste

Wągry to bardzo częsta przypadłość, szczególnie dla posiadaczy cery tłustej. Zaskórniki nie tylko paskudnie wyglądają, ale często też przeradzają się w pryszcze.


Należy wiedzieć, że wągry nie zawsze są efektem braku higieny, to nie tylko brud. Dlatego też samo mycie twarzy nie wystarczy, aby się ich pozbyć.

Oto prosty domowy sposób, dzięki któremu natychmiast zlikwidujesz czarne kropki: wymieszaj sok z połowy cytryny z 3 kroplami miodu i nałóż „maseczkę” w problematyczne miejsca. Pozostaw na 5-7 minut, a następnie spłucz zimną wodą. Będziesz zachwycony/a rezultatem! Dla najlepszego efektu, możesz sobie pozwalać na taką kurację 2-3 razy w tygodniu.

Jak to działa?

Kwas z cytryny skutecznie usuwa martwy naskórek, pozwalając na tworzenie się nowych komórek. Pory zostają odblokowane, zaskórniki ulegają znacznemu zmniejszeniu, a skóra staje się jaśniejsza. Miód z kolei znany jest powszechnie jako naturalny antybiotyk, ze względu na zawarte w nim przeciwutleniacze rewelacyjnie radzi sobie z wągrami. Wnika w pory skóry usuwając z nich brud i zarazki, dodatkowo nawilża skórę. Ten naturalny środek jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek