Oto za co kobiety kochają mężczyzn. Panowie, możecie się zaskoczyć!

Mężczyźni powinni być świadomi tego, co dziewczyny w nich uwielbiają i czemu nie mogą się oprzeć. Zwłaszcza, że niekoniecznie chodzi o to, czego panowie się spodziewają...


 1. 1 Za bycie dżentelmenem


  Uwierzcie nam, że stereotyp jakoby kobiety uwielbiały niegrzecznych chłopców, nie dotyczy bycia niegrzecznym wobec kobiet. Może to staromodne, ale większość pań nadal ceni mężczyzn, którzy odsuwają im krzesło w restauracji czy przepuszczają je przez drzwi.
 2. 2 Za dbanie o siebie


  W rywalizacji zadbanego mężczyzny z flejtuchem, ten drugi nie ma szans. Niestety, z jakiegoś powodu panowie często zapominają o pewnych podstawach higieny osobistej.
 3. 3 Za poczucie bezpieczeństwa


  Dla kobiet to jedna z podstawowych spraw. Chcą czuć się przy swoich partnerach bezpiecznie. Jeśli opiekujesz się nią, kiedy jest chora, jesteś odpowiedzialny i dajesz jej poczucie, że obronisz ją przed całym światem, może poczuć się z tobą w pełni szczęśliwa.
 4. 4 Za poczucie humoru


  Mężczyźni mają bardziej zdystansowane podejście do problemów, są mniej pamiętliwi i pozbywają się negatywnych emocji szybciej niż przedstawicielki płci pięknej. Dlatego dziewczyny tak bardzo cenią sobie męskie poczucie humoru. Jeśli potrafisz rozbawić swoją partnerkę, będzie ona z tobą naprawdę szczęśliwa.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
7
Lol
Że co? Że co?
5
Że co?
WTF WTF
16
WTF
Cholera Cholera
3
Cholera
Japier Japier
8
Japier
Wkurw Wkurw
8
Wkurw
Słodko Słodko
7
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
8
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
9
Uwielbiam
Straszne Straszne
2
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
9
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek