Oto jaki makijaż najbardziej podoba się mężczyznom

Pewnie wiele kobiet nie będzie zachwyconych, ale to co podoba się paniom, często nie podoba się panom...


 1. 1 Usta


  Panowie lubią podkreślone usta, ale niekoniecznie mocnymi, jaskrawymi kolorami. Oczywiście czerwona szminka do eleganckiej sukienki na wyjątkową okazję ich nie odrzuca, ale na co dzień wolą, kiedy wargi kobiety są apetycznie podkreślone błyszczykiem, ewentualnie delikatnym kolorem, zbliżonym do naturalnej barwy ust.
 2. 2 Rzęsy


  Nic nie kręci panów tak bardzo, jak namiętne spojrzenie spod długich i gęstych rzęs. Uważajcie jednak na ilość nakładanego tuszu. Kiedy rzęsy zaczynają przypominać bardziej robacze nóżki niż włoski, spojrzenie przestaje być kuszące, a zaczyna być straszne.
 3. 3 Rumieniec


  Mężczyznom podobają się leciutko zarumienione policzki, dzięki którym cera wygląda zdrowo, a kobieta promienieje. W tym wypadku jednak też należy uważać z różem, aby wyglądać, jak radosna, pełna energii dziewczyna, a nie wesoły klaun!
 4. 4 Brwi


  Może was to zdziwi, ale panowie zwracają uwagę na szczegóły twarzy i doceniają zadbane, wyregulowane i podkreślone cieniem brwi. Nie znoszą natomiast przesady w tej kwestii. Zbyt grube, za ciemne i kanciaste brwi skutecznie ich odstraszają.
 5. 5 Oczy


  Okazuje się, że mężczyznom najbardziej podoba się makijaż typu smoky eyes, który bardzo skupia uwagę na oczach. Nie przepadają z kolei za zbyt dużą ilością kolorów na powiece.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
37
Lol
Że co? Że co?
11
Że co?
WTF WTF
7
WTF
Cholera Cholera
5
Cholera
Japier Japier
7
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
2
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
3
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
3
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
5
Thuglife
Porażka Porażka
5
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek