Oto 5 głównych rodzajów wagin, które spotkacie w swoim życiu


Uwaga! Tekst zawiera ilustracyjne wyobrażenia kobiecej pochwy. Jeśli nie chcesz ich oglądać, opuść stronę... W przeciwnym razie, enjoy 🙂

.

.

.

.

Barbie

Dosyć rzadki przypadek, gdy wargi sromowe mniejsze idealnie chowają się pod wargami większymi, a obie pary umiejscawiają się wysoko na miednicy.

Zasłony

W tym przypadku wargi mniejsze wychodzą poza wargi sromowe większe. W zależności od osoby, mogą wystawać bardzo, albo tylko troszeczkę. To najcześciej spotykana odmiana.

Kłęby

Kłęby są podobne do Barbie. Zasadniczą różnicą jest, że są bardziej osadzone w kości miednicowej. Do tego wargi są nadęte i wypełnione bądź cienkie oraz obwisłe. Komuś może się wydawać, że ma to związek z wiekiem kobiety, ale nie udowodniono takiej korelacji.

Podkowa

Pochwa rozszerza się u góry, ukazując wargi mniejsze, ale zamyka się u dołu. Wargi mniejsze nie wystają poza większe, a ogólny kształt pochwy przypomina podkowę.

Tulipan

Taka pochwa wygląda jak kwiat, który lada moment ma rozkwitnąć. Wargi mniejsze odrobinę wystają na całej długości warg większych. Ale nie bardzo i są też przez nie w dużej mierze zakryte.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
31
Lol
Że co? Że co?
62
Że co?
WTF WTF
78
WTF
Cholera Cholera
12
Cholera
Japier Japier
157
Japier
Wkurw Wkurw
15
Wkurw
Słodko Słodko
25
Słodko
Płacz Płacz
8
Płacz
nie lubię nie lubię
15
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
49
Uwielbiam
Straszne Straszne
29
Straszne
Thuglife Thuglife
29
Thuglife
Porażka Porażka
37
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek