Opiekunka do dzieci trafiła do szpitala po wsadzeniu sobie dziecka do pochwy

31-letnia kobieta została przyjęta do Cincinnati Medical Center (Ohio, USA) po tym, jak główka 14-miesięcznego dziecka, którym się opiekowała, utknęła w jej waginie - podaje "World News Daily Report".


Latifah Brown zadzwoniła pod policyjny numer 911 około 9.30 wieczorem, raportując że ma główkę dziecka w waginie. Operator założył, że rodzi, i wysłał do niej karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni byli zaskoczeni, gdy na miejscu okazało się, że to nie jest poród.

"Mały chłopiec miał na sobie piżamę i pieluchę, ale jego nóżki i brzuszek tkwiły między nogami kobiety" - powiedział jeden z ratowników medycznych w rozmowie z telewizją WBNS-10 TV.

Załoga karetki spędziła na miejscu godzinę, ale dziecka nie dało się wyciągnąć, więc pani Brown z niemowlęciem zostali przewiezieni do szpitala, gdzie lekarzom w końcu udało się ich odseparować. Chłopiec ma przemieszczone biodro.

Kobieta powiedziała policji, że ma depresję, bo okazało się, że nie może mieć dziecka i chciała zobaczyć, jakie to uczucie, gdy się rodzi. Została oskarżona o 11 przestępstw i może spędzić w więzieniu nawet do 65 lat. Jej obrońca wystąpił o badanie psychiatryczne, a pierwsza rozprawa odbędzie się w czerwcu.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
61
Lol
Że co? Że co?
329
Że co?
WTF WTF
181
WTF
Cholera Cholera
39
Cholera
Japier Japier
899
Japier
Wkurw Wkurw
96
Wkurw
Słodko Słodko
30
Słodko
Płacz Płacz
18
Płacz
nie lubię nie lubię
23
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
22
Uwielbiam
Straszne Straszne
183
Straszne
Thuglife Thuglife
28
Thuglife
Porażka Porażka
105
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek