Ojciec bezlitosny dla syna. Maciej Szczęsny zaorał Wojtka. Dramatycznie ostra ocena


"Nasz bramkarz wybrał się chyba na przebieżkę do kiosku z napojami wyskokowymi. (...) Wstyd i hańba. (...) Powodzenia za cztery lata na mistrzostwach świata" - skomentował Maciej Szczęsny w materiale TVP. Jego zdaniem opuszczenie bramki przez Wojtka było błędem i ułatwiło sytuację Senegalczykowi, który jednym zwodem mógł minąć i bramkarza, i obrońcę ('Bednarek zachował się nieświadoma niczego zebra"), i miał już otwartą drogę do pustej bramki.

Tak się składa, że "nasz bramkarz" to biologiczny syn Macieja Szczęsnego. Panowie jednak nie odzywają się do siebie od paru lat. Maciej uważa, że Wojciech, choć zawodowo poszedł w ślady ojca, to nie może się pogodzić z rozwodem rodziców. I tak naprawdę nie wie, czemu syn się do niego nie odzywa. "Nie wiem, co słychać u Wojtka i prawdopodobnie się nie dowiem, bo nie mam skąd" - powiedział parę lat temu w rozmowie z mediami. 

Czy taka krytyka jest rewanżem na synu? Czy Szczęsny senior ma rację i syn nie powinien tak daleko wyprawiać się za bramkę w sytuacji, gdy Polska traciła drugą bramkę z Senegalem? Trzeba przyznać, że oberwało się od Szczęsnego praktycznie całej reprezentacji, ale wielu komentatorów uważa, że akurat Szczęsny junior nie zawinił przy żadnej z dwóch bramek.

Zobacz skrót meczu Polska - Senegal:

https://www.youtube.com/watch?v=XSHD9J1BmoE

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek