Najdziwniejsze zwyczaje seksualne w Japonii

Japońskie tradycje bardzo odbiegają od europejskich standardów. Dlatego to co dla mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni jest zupełnie normalne, nas zadziwia, szokuje, bawi lub zniesmacza. Szczególnie jeśli chodzi o obyczaje związane z seksem.


 1. 1 Yobai


  Yobai to stary obyczaj, którego pozostałości najprędzej odnajdziemy w japońskich wsiach. W skrócie polega on na zakradaniu się nocą mężczyzn do młodych kobiet i uprawianiu z nimi seksu. Gdy młodzieniec „włamał się” już do domu swojej wybranki, musiał po cichu dostać się do jej pokoju. Wierzono przy tym, że oddanie moczu na drzwi zapobiegnie ich skrzypieniu podczas otwierania. Później wystarczyło już tylko zakraść się do łóżka dziewczyny i – o ile wyraziła na to zgodę – kochać się nią dotąd, aż zapieje kogut. Rano amant wymykał się tak, aby nie zwrócić uwagi pozostałych domowników. Co prawda w razie wpadki nie ponosił żadnych konsekwencji – rodzina młodej kobiety, wobec tradycji, musiała wykazać się wyrozumiałością. Jednak jeśli mężczyzna został przez nich przyłapany już któryś raz z kolei, wypadało aby poślubił kochankę.
 2. 2 Nyotaimori


  Nyotaimori to zwyczaj jedzenia sushi z nagiego ciała kobiety. Taki sposób podania jest bardzo praktyczny – jedzenie „podgrzewane” jest przez ciało do odpowiedniej temperatury. Nie mówiąc o walorach estetycznych. Miejsca intymne zasłonięte są liśćmi lotosu lub warzywami, natomiast to jak bardzo odkryta jest reszta ciała modelki, zależy od upodobań. I oczywiście jej skromności.
 3. 3 Tamakeri


  Ten zwyczaj raczej nie spodoba się męskiej części czytelników. Jest to rodzaj fetyszu będącego odmianą BDSM. Tamakeri dosłownie oznacza „kopanie jajek”. Nie trzeba zatem tłumaczyć, na czym polega zabawa. Ostatnimi czasy tamakeri bardzo zyskuje na popularności. Do tego stopnia, że stało się osobną kategorią na stronach pornograficznych.
 4. 4 Shitagi dorobou


  Zaspokajanie się damską używaną bielizną w Europie uznawane jest za zboczenie. W Japonii jednak jest to sprawa tak oczywista, że dawniej kobieta wywieszając bieliznę na zewnątrz musiała liczyć się z jej kradzieżą. W pewnym momencie problem stał się na tyle dotkliwy, że na ulicach zaczęto stawiać automaty z używanymi majtkami. Podobno cieszą się większym zainteresowaniem niż maszyny z colą i przekąskami. Jest to również niezła opcja dla kobiet, które potrzebują sobie dorobić. Właściciele dowolnego seks shopu w Japonii są zainteresowani każdą ilością używanej bielizny.
 5. 5 No-pan kissa


  No-pan kissa to kawiarnia „bez majtek”. Obsługujące klientów kelnerki mają na sobie króciutkie spódniczki i… nic poza tym. Co prawda wizyta w takich lokalach nie należy do najtańszych przyjemności, ale za to w zwykłych barach poproszenie kelnerki o podniesienie drobnych z podłogi nie wiąże się z takimi emocjami.W wielu kawiarniach no-pan kissa na ścianach zamontowane są lustra, aby klienci nie stracili żadnych atrakcji.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek