Mężczyzna został uduszony przez swoją anakondę, gdy uprawiał z nią seks

22-letni mieszkaniec Florydy został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu nago w objęciach swojego 7-metrowego węża.


Pracownicy medyczni, którzy przybyli go zgłoszenia, musieli wezwać jeszcze straż pożarną i specjalistę od egzotycznych węży, żeby oddzielić zwłoki mężczyzny od zwierzęcia. Ciało zmarłego miało "pełną erekcję", a anakonda "była głęboko spenetrowana" - jak brzmi raport z sekcji zwłok. Według ustaleń śledczych, wąż udusił swojego właściciela, gdy ten go gwałcił.

22-letni David Brown został znaleziony przez znajomego, który wpadł do niego z sąsiedzką wizytą. Jego oczom objawił się widok rodem z pokręconego horroru, który "zapamięta na zawsze". Tyler wiedział o dziwnych upodobaniach swojego kolegi, ale nie przeszkadzało mu to. "Opowiadał mi o seksie ze zwierzętami i mówił, że lubią to tak samo jak ludzie. Raz powiedział, że uprawiał seks ze swoim wężem 'za obopólną zgodą'. Szczerze mówiąc, nie za bardzo wierzyłem w to jego gadanie" - powiedział w rozmowie z lokalną telewizją.

Brown miał w swoim domu dużą kolekcję zwierząt: psy, koty, tatantule, węża, skorpiony, żółwie a także dziką świnię, którą "wyjątkowo lubił". Pół roku temu był pacjentem szpitala z niecodzienną kontuzją "rozdarcia odbytu", który, jak teraz podejrzewają śledczy, mogło też być spowodowane przez seks ze zwierzętami.

Stan Floryda zakazał seksu ze zwierzętami dopiero w 2011 roku, a według ekspertów prawniczych dozwolony tam jest seks oralny ze zwierzęciem, a zakazana tylko "penetracja".

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
9
Lol
Że co? Że co?
19
Że co?
WTF WTF
19
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
56
Japier
Wkurw Wkurw
6
Wkurw
Słodko Słodko
3
Słodko
Płacz Płacz
4
Płacz
nie lubię nie lubię
2
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
2
Uwielbiam
Straszne Straszne
8
Straszne
Thuglife Thuglife
6
Thuglife
Porażka Porażka
26
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek