Mężczyzna próbował powiększyć sobie penisa kompresorem powietrza i to nie był dobry pomysł


37-letni Ryan Davies z Paterson (New Jersey, USA), został znaleziony przez członka rodziny nieprzytomny i w kałuży krwi, gdy leżał w garażu. Natychmiast wezwane zostały służby ratunkowe i w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala - donosza lokalne media. 

Po odzyskaniu przytomności mężczyzna przyznał się do swojego dramatu. W przeciągu ostatnich dwóch lat kilkukrotnie próbował powiększyć sobie penisa. Kosztowne zabiegi nie przynosiły jednak spodziewanych rezultatów, choć wydał na ten cel około 15 tysięcy dolarów. Zdesperowany, spróbował użyć kompresora powietrza. Jak twierdzi, jego penis i genitalia na moment "faktycznie się powiększyły do satysfakcjonującego go rozmiaru", ale nie przestały gwałtownie rosnąć i po ułamku sekundy doszło do eksplozji. Ryan widząc, co się dzieje, próbował się jeszcze oswobodzić, ale wcześniej za solidnie przymocował przyrodzenie do pompki. Organów nie udało się uratować, a jego zachowanie będzie miało konsekwencje dla całego jego przyszłego życia.

Dr Michael Hart, chirurg specjalizujący się w operacjach penisa, twierdzi, ze tego typu wypadki mogą zdarzać się coraz częściej, bo mężczyźni masowo zaczynają mieć obsesję na punkcie swojego wyglądu, co, do niedawna, było domeną przede wszystkim kobiet. Hart w rozmowie z "New Jersey Net" zaznacza, że nie powinno się nigdy próbować powiększać przyrodzenia "domowymi" sposobami.

W USA w zeszłym roku z kontuzjami związanymi z różnego rodzaju sprzętem do powiększania penisów do lekarzy zgłosiło się ponad 7 tysięcy mężczyzn. To wzrost o 44 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek