Mężczyzna pod wpływem extasy próbował uprawiać seks z płotem pod napięciem. Doznał rozległych poparzeń strefy intymnej

26-letni Adam Weinberg z Arizony (USA) długo będzie pamiętał imprezę, która skończyła się dla niego oparzeniami trzeciego stopnia dolnych partii ciała.


Weiberg, będący pod wpływem extasy i paru innych narkotyków, pomylił płot z partnerką seksualnym, co mogło skończyć się dla niego jeszcze większą tragedią, bo płot był pod napięciem 220 Volt. 

"To miała być dla mnie impreza życia. Wziąłem GHB i DMT, a potem mnóstwo extasy. Pojawiła się też amfetamina i kokaina. Później włożyłem sobie LSD pod powiekę i zupełnie odleciałem" - powiedział reporterom lokalnej telewizji, z którymi rozmawiał w szpitalu po przebudzeniu, gdy doszedł do siebie.

"Szopa, w której się bawiliśmy stała praktycznie już na pustyni. Gdy z niej wyszedłem, zobaczyłem mnóstwo nagich lasek tańczących w pisaku. Dopiero potem zrozumiałem, że to były drewniane słupy" - wspomina. Na początku miał wrażenie, że to "największy orgazm jego życia", ale rzeczywistość szybko wyprowadziła go z błędu, gdy jego ciało zaczął przeszywać ogromny ból, a w powietrzu zaczął unosić swąd spalonego mięsa. Gdyby nie fakt, że doszło do zwarcia i awarii sieci elektrycznej, po prostu by się usmażył.

Chociaż doznał rozległych poparzeń, a lekarze musieli usunąć mu lewe jądro, dr Hellen Murdoch z HonorHealth Medical Center jest przekonana, że po rehabilitacji dojdzie do siebie.

Weinberg ma nadzieję, że jego historia będzie przestrogą dla innych młodych ludzi. "Znajomi twierdzą, że nie powinienem publicznie mówić o tym, ze próbowałem uprawiać seks z płotem pod napięciem będąc pod wpływem niedozwolonych substancji. Ale ja myślę sobie, że jeśli choć jedna osoba dzięki temu zmieni swoje postępowanie, to warto" - mówi.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
8
Lol
Że co? Że co?
12
Że co?
WTF WTF
4
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
1
Japier
Wkurw Wkurw
4
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
1
Uwielbiam
Straszne Straszne
2
Straszne
Thuglife Thuglife
6
Thuglife
Porażka Porażka
2
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek