Mężczyzna, który masturbuje swojego upośledzonego syna, wyjaśnia, dlaczego to robi

Blog tego mężczyzny, to jedna z największych kontrowersji ostatnich miesięcy. Opowiada w nim, dlaczego masturbuje swojego niepełnosprawnego syna i dlaczego uważa, że robi mu ogromną przysługę.


  1. 1 Kontrowersyjny blog


    Fayzal Mahamed trafił na pierwsze strony gazet, kiedy na swoim kontrowersyjnym blogu napisał, że zdecydował się na masturbowanie swojego chorego syna w ramach terapii.
  2. 2 Choroba syna


    Jego syn, Mustafa, cierpi na głębokie zaburzenia intelektualne. Ma poważne upośledzenie, które uniemożliwia ma komunikację, a także sprawne poruszanie się. Jest z tego powodu całkowicie niesamodzielny i uzależniony od ojca, swojego jedynego opiekuna.
  3. 3 Erekcja


    Mustafa ma 30 lat. Już w młodym wieku zdiagnozowano u niego porażenie mózgowe. Mahamed wspomina, jak 13 lat temu zauważył, że podczas kąpieli i masaży terapeutycznych Mustafa dostaje erekcji. Mężczyzna zainteresował się wtedy badaniami nad relacją między niepełnosprawnością a funkcjami seksualnymi. Nie znalazł żadnych wartościowych informacji, ale czuł, że w jakiś sposób musi pomóc swemu synowi. Początkowo czuł się zdezorientowany i przytłoczony troską o zdrowie Mustafy, ale nie chciał pozostawać bezczynny. "Jako ojciec, który rozumie zachowania seksualne, wiedziałem, że mój syn po prostu w ten sposób reaguje na dotyk i czyjeś zainteresowanie jego ciałem. Był po prostu podniecony i szczęśliwy - to normalne zachowanie, którym nie różnił się od innych nastolatków" - napisał Mahamed.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
1
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek