Matka 8 dzieci twierdzi, że nie może znaleźć pracy bo jest… za ładna!

Marie zyskała sławę po tym, jak wyszło na jaw, że jako matka 8 dzieci dostaje miesięcznie 2000 dolarów w ramach pomocy socjalnej i wydaje je na... swoją "karierę". Kobieta korzysta z zasiłku od 19 roku życia, czyli odkąd urodziła pierwsze dziecko. Uważa się za celebrytkę i ma nawet menadżera.


Nie przejmuje się krytyką i zarzutami, że wykorzystuje system. Twierdzi, że marzy, aby zostać mechanikiem, ale ciężko jej znaleźć pracę w branży, bo jest kobietą, w dodatku atrakcyjną. Mężczyźni nie chcą od niej usług mechanika, albo chcą je załatwić "przy okazji", bo bardziej zainteresowani są jej ciałem.

Marie wystąpiła kilka razy w telewizji, gdzie wygłaszała opinie o tym, jak ciężko jej znaleźć pracę ze względu na płeć i wygląd. "Bycie mamą to ciężka praca, a bycie mechanikiem i piękną kobietą jednocześnie graniczy z niemożliwością. Wyobrażacie sobie mnie pracującą z samymi mężczyznami w garażu?" - pyta.

Faktycznie ciężko to sobie wyobrazić, zwłaszcza po operacji powiększenia piersi, za którą Marie zapłaciła oczywiście z socjalnych pieniędzy. Kobieta broni się, że nie oszukuje systemu, bo inwestuje w siebie (chce kiedyś otworzyć sklep motoryzacyjny), a dzieci ma zamiar wysłać na uniwersytety i wykształcić, aby w przyszłości miały dobre zarobki i odpracowały to, co teraz ofiarowuje im państwo.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
22
Lol
Że co? Że co?
18
Że co?
WTF WTF
5
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
10
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
4
Thuglife
Porażka Porażka
4
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek