Lekarze nie potrafili wyjaśnić, czemu w 2 lata przytyła 45 kg. Sama odkryła prawdę. To może przytrafić się każdemu!

To byłby koszmar dla każdej dziewczyny. Lekarze mówili tylko „mniej jedz, więcej ćwicz”, ale to nie pomagało. Lizzie ciągle tyła, chociaż nie zmieniła swoich nawyków od czasów, kiedy była szczupła…


22-letnia teraz Lizzie Denison-Ward zaczęła przybierać na wadze w listopadzie 2013 roku. Zawsze była szczupła i prowadziła zdrowy tryb życia, dlatego nie mogła zrozumieć, co się dzieje. W zaledwie 2 lata waga dziewczyny skoczyła z 57 kg do 102 kg.

Lekarze nie potrafili udzielić jej satysfakcjonującego wyjaśnienia, dlaczego tak szybko przybiera na wadze. Tłumaczyli to spowolnieniem jej metabolizmu, zalecali diety.

Lizzie ma silną wolę i była bardzo zmotywowana. W pewnym momencie spożywała zaledwie 1000 kalorii dziennie, ale to i tak nie przynosiło efektów. Skoro żaden doktor nie mógł jej pomóc, dziewczyna zaczęła szukać rozwiązania na własną ręk

Prywatnie robiła przeróżne badania, aż w końcu strzałem w dziesiątkę okazał się rezonans magnetyczny, który wykazał, że w jej mózgu znajdował się 4-milimetrowy guz! Narośl naciskała na przysadkę mózgową uniemożliwiając Lizzie utratę wagi. Okazało się, że dziewczyna cierpiała na tzw. zespół Cushinga.

„Gdy okazało się, że przyczyną mojej otyłości jest guz, poczułam… ulgę” – opowiada Lizzie. „Byłam po prostu zadowolona, że miałam rację. Udowodniłam lekarzom, że nie zmyślam, że naprawdę ćwiczę i wcale się nie obżeram, a mimo to tyję”.

Gdy lekarze – tylko dzięki determinacji Lizzie – wiedzieli już na czym polega problem, usunęli guza i dziewczyna podjęła odpowiednie leczenie. Zaledwie 5 tygodni później ważyła już 10 kg mniej!

Te 2 lata poszukiwań przyczyny problemu były dla Lizzie bardzo trudnym i smutnym okresem. Teraz znowu może żyć normalnie.

Jej historia powinna być przestrogą dla nas wszystkich, abyśmy nie osądzali z góry innych ludzi…

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek