Kobiety wyznają, która część męskiego ciała podnieca je najbardziej

To zabawne, że trenując na siłowni mężczyźni często skupiają się na rzeźbieniu tych partii ciała, które płeć przeciwną interesują najmniej. Oczywiście najważniejsze jest to, aby panowie sami czuli się ze sobą dobrze. Warto jednak poznać opinie kobiet dotyczące tego, co w mężczyznach kręci je najbardziej.


5. Sześciopak

Owszem, znalazł się w pierwszej piątce, ale kobiety wcale nie szaleją na jego punkcie tak bardzo, jak mężczyznom się wydaje. Paniom chyba bardziej imponuje praca i wytrwałość, jaką wykazują się faceci pracując nad wyrzeźbieniem tych mięśni. No i na pewno nie można zaprzeczyć, że taki brzuch jest po prostu sexy.

4. Pośladki

Panowie pewnie są zaskoczeni, że nie tylko oni cenią jędrny tyłek płci przeciwnej. Zdecydowana większość ankietowanych pań przyznała, że mocne i kształtne męskie pośladki robią na nich wrażenie.

3. Barki

Badania wykazały, że silne, szerokie barki są w podświadomości kobiet… obietnicą satysfakcji z seksu!

2. Plecy

Panowie często nie zdają sobie sprawy z tego, jak na dziewczyny działają umięśnione, pięknie wyrzeźbione męskie plecy. W rankingu zajmują aż 2 miejsce!

1. Ramiona 12 Czy 1 miejsce jest dla kogoś zaskoczeniem? Silne i potężne ramiona stanowią dla kobiety poczucie bezpieczeństwa i… ucztę dla oczu! Zobaczcie też, co najbardziej podnieca mężczyzn. Źródło: BodyRock.tv POPULARNE W TYM TYGODNIU

Czy 1 miejsce jest dla kogoś zaskoczeniem? Silne i potężne ramiona stanowią dla kobiety poczucie bezpieczeństwa i… ucztę dla oczu!

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek