Kobieta wrzuciła zdjęcie na Facebooka. Ujawniło ono smutną i straszną prawdę, której na pierwszy rzut oka można nie zauważyć


Posiadanie własnego konia jest popularne w Anglii. Czasem jednak mają go ludzie, którzy zwyczajnie na niego nie zasługują.

Właścicielka tego zwierzęcia długo je zaniedbywała. Prawdę udało się odkryć dzięki zdjęciu, które sama zamieściła na Facebooku. Bardzo możliwe, ze to zdjęcie uratowała życie Thora. Gdy 22-latka podzieliła się zdjęciem z przejażdżki, bystre oko zauważyło, że koc, który koń ma na grzbiecie, jest tam po to, żeby ukryć fakt, że zwierzę znajduje się w opłakanym stanie.

Zawiadomione o sprawie Królewskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (RSPCA) wzięło sprawy w swoje ręce.

Weterynarz, który zbadał konia, ocenił go na zero w pięciostopniowej skali. Zwierzę było tak wygłodniałe, że bez problemu widać mu było prawie wszystkie kości. Właścicielce odebrano Thora, a za swoje zaniedbania została skazana na grzywnę, prace społeczne i zakaz posiadania koni przez okres 10 lat. Po paru miesiącach profesjonalnej opieki, Thor zmienił się nie do poznania. Właściwie ciężko uwierzyć, że to jest to samo zwierzę:

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
2
Że co?
WTF WTF
1
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
20
Japier
Wkurw Wkurw
8
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
12
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
11
Straszne
Thuglife Thuglife
1
Thuglife
Porażka Porażka
4
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek