Kobieta rodzi na ulicy. Dziecko dosłownie wypadło na bruk

Uwaga! Drastyczne obrazy.


Chinka urodziła dziecko na ulicy - to wideo gwałtownie zaczęło rozprzestrzeniać się po chińskich sieciach społecznościowych.

Na nagraniu widać jak noworodek dosłownie wypada na chodnik. Ktoś próbuje pomóc, a matka najwyraźniej znajduje się w stanie szoku. Ktoś podkłada pod dziecko kawałek kartonu.

Nie wiadomo, gdzie nagranie powstało, ale niektóre chińskie media podają, że dziecko zostało przewiezione do szpitala. Noworodki potrafią przetrwać upadki, które dla dorosłego skończyłyby się ciężkim uszkodzeniem ciała, więc jest nadzieja, że nic poważnego mu się nie stało. 

Zobacz wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=X1NtIYwelTk

To kolejne tego typu nagranie z Chin. Wcześniej w tym miesiącu w sieci pojawiło się wideo, na którym Chinka rodzi w trakcie zakupów na targu. Kobieta bierze dziecko do jednej ręki a zakupy - do drugiej i idzie dalej.

Zobacz wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=lQTaXQttwHQ

Na świecie w przeciągu minuty rodzi się około 300 dzieci. Większość - w trudnych warunkach sanitarnych w krajach rozwijających się, przede wszystkim w wielkich skupiskach ludzkich Chin i Indii. Wedle raportów UNICEF-u na świecie ponad 400 milionów dzieci żyje w skrajnym ubóstwie. Najgorsza sytuacja panuje właśnie w Indiach, południowej Azji i Afryce Subsaharyjskiej, skąd uciekinierzy zwykle kierują się do Europy. 

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
2
Lol
Że co? Że co?
1
Że co?
WTF WTF
11
WTF
Cholera Cholera
1
Cholera
Japier Japier
4
Japier
Wkurw Wkurw
1
Wkurw
Słodko Słodko
3
Słodko
Płacz Płacz
3
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
2
Uwielbiam
Straszne Straszne
18
Straszne
Thuglife Thuglife
2
Thuglife
Porażka Porażka
5
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek