Kobieta była na spacerze, gdy nagle usłyszała płacz. W kanale leżało porzucone dziecko


  1. 1 #


    Tę nowonarodzoną dziewczynkę na starcie życia spotkał okrutny los. Dziecko porzucone przez matkę czekało na pewną śmierć, w kanale burzowym nadgryzane przez mrówki. Gdyby nie to, że 63-letnia Charmaine Keevy, postanowiła tego dnia pójść z psem na dłuższy spacer nieuczęszczaną przez siebie zwykle ścieżką, nie przeżyłoby.
  2. 2 #


    "Wierzę, że moim przeznaczeniem było odnalezienie tego dziecka" - mieszkanka Port Elisabeth (RPA) powiedziała w rozmowie z lokalną prasą. Wpierw myślała, że płacz dziecka to miauczenia kota i to on przykuł uwagę jej psa. Kobieta potrzebowała pomocy, by wyciągnąć dziecko z kanału - trzeba było podważyć betonowy właz. Mężczyzna, który zatrzymał samochód i jej pomógł, zrobił zdjęcie, bo myślał, że doszło do przestępstwa i chciał, aby policja miała dowód.
  3. 3 #


    Policja ma nadzieję, że uda się złapać winnych porzucenia. Samotna matka raczej nie byłaby w stanie zamknąć betonowego włazu, więc istnieje szansa, że zgłoszą się świadkowie. Lekarze natomiast mówią o cudzie. Dziecko miało hipotermię i problemy z oddychaniem. Było skrajnie wyczerpane, ale udało się je uratować.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek