Kierowcy wkładają kluczyki do swoich samochodów do mikrofalówek i ma to sens. Powód? Możecie się zdziwić


Jeśli w najbliższym czasie wpadniecie do kogoś w odwiedziny, a ten zaraz po wejściu do domu wpakuje kluczyki do swojego samochodu do mikrofalówki, to nie dziwcie mu się. Ma ku temu całkiem niezły powód i ma to więcej sensu, niż mogłoby się wydawać.

W internecie każdego dnia pojawiają się filmy z przydomowych kamer, na których możemy obserwować bardzo dziwną scenę - na ogóle wygląda to bardzo podobnie. Grupa mężczyzn podchodzi do samochodu, jeden trzyma w rękach jakieś dziwne urządzenie i nerwowo porusza nim w okolicach drzwi wejściowych do domu. Po chwili jeden z nich otwiera drzwi do samochodu, wszyscy wsiadają i odjeżdżają. 

Magia? Wcale nie, a złodzieje nie potrzebują do  tego nawet kluczyków, ponieważ korzystają z nich na odległość. Zobaczcie zresztą sami. 

https://www.youtube.com/watch?v=szbZwjmu0H0

Oczywiście coś podobnego może przytrafić się tylko posiadaczom nowoczesnych aut ze specjalnymi kluczykami. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda to po prostu strasznie. Najbardziej zorganizowani złodzieje są w stanie uwinąć się w kilkadziesiąt sekund. A sprzęt potrzebny do podobnych akcji zalewa czarny rynek również w Polsce. Nie trzeba wiele, aby kupić sobie coś podobnego.

Właśnie dlatego właściciele drogich aut chowają swoje kluczyki do kuchenek mikrofalowych. To schowek, który większość z nas i tak w domu posiada, a spełnia swoje zadanie naprawdę bardzo dobrze. Metalowa obudowa kuchenki skutecznie blokuje sygnał wysyłany przez klucze do samochodu, a właściciel może w tym czasie spać spokojnie. 

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek