Kandydaci na mężczyznę twojego życia – ranking znaków zodiaku od najgorszego do lepszego


 1. 1 Ryby


  Ryby to najbardziej wrażliwy ze znaków. Do tego pociągają ich całkowite przeciwieństwa. To sprawia, że związek z nimi jest trudny i często narażony na zdradę. Łatwo ich zranić, ale gdy znajdą osobę, która rozumie ich słabości, lecz ich nie wykorzystuje, jest szansa na uczucie, którego inne kobiety będą zazdrościć.
 2. 2 Byk


  Byk jest trudnym znakiem, jeśli chcesz od mężczyzny zaangażowania w związek. Bardziej koncentrują się na swojej rodzinie i karierze. Gdy więc stwierdzisz, że jesteś zainteresowana bykiem, szybko może się okazać, że nie będziesz wiedzieć, kim w ogóle dla niego jesteś. Może się zachowywać jak twój partner, ale nie sformalizuje związku nie wcześniej, niż gdy będzie pewien, że jesteś tą jedną na całe życie. Byki potrzebują kogoś kto będzie ich wspierał w stu procentach i dlatego często jedyną prawdziwą miłością ich życia pozostaje ich matka.
 3. 3 Panna


  Panny są największymi zazdrośnikami i mają najgorszy temperament. Potrafią niepotrzebnie wyciągać rzeczy z przeszłości i starać się zrobić wszystko, abyś czuła się mniej pewnie przez to, ze sami mają niskie mniemanie o sobie. Wracają i przepraszają ale ich toksyczność sprawia, że są bardzo trudni w miłości.
 4. 4 Koziorożec


  Koziorożce mają wysokie oczekiwania na temat wszystkiego, co ich czeka w życiu i często z tego powodu przeżywają zawód w miłości. Z wzajemnością, bo tworzą zbyt dużą presję i stawiają kobietę przed wyborem: albo ja, albo twoje życie zawodowe. Jeśli jednak lubisz władczego mężczyznę, powinnaś się jakoś w takiej sytuacji odnaleźć.
 5. 5 Strzelec


  Strzelcy nie mają łatwo w związkach. A to dlatego, że sami są swoimi największymi wrogami i często odwlekają ważne życiowe decyzje, aż już jest za późno. Gdy zobaczą kogoś, kto im się podoba, często zżera ich samo zastanawianie się nad tym, jakby tu zagadać. Gdy już jednak zdobędziesz ich zaufanie, związek może okazać się sukcesem, a strzelec będzie ci wierny i oddany.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
2
Lol
Że co? Że co?
4
Że co?
WTF WTF
3
WTF
Cholera Cholera
2
Cholera
Japier Japier
2
Japier
Wkurw Wkurw
2
Wkurw
Słodko Słodko
1
Słodko
Płacz Płacz
1
Płacz
nie lubię nie lubię
1
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
3
Uwielbiam
Straszne Straszne
1
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
2
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek