Kamil Grosicki zaszokowany zachowaniem selekcjonera Nawałki. „Nie zasłużyłem”


 1. 1 Nawałka zdradził?


  "Bardzo mocno przeżyłem wiadomość od selekcjonera. W pierwszym odruchu pomyślałem, że nie zasłużyłem na takie traktowanie" - wyznał Kamil Grosicki, od paru lat jeden z liderów polskiej formacji ataku, którego wyjątkowa szybkość, drybling, skuteczność oraz chęć podejmowania ryzyka, wiele razy dostarczały polskim kibicom radości. Niespełna 30-letni zawodnik nie narzeka na brak formy, regularnie grając w swoim klubie na poziomie angielskiego Championship.
 2. 2 W ten sposób James przez cały mecz ośmieszał koncepcję Nawałki:

  https://www.youtube.com/watch?v=4HuPUdKi1p8

  Nawałka miał na Kolumbię jednak inny pomysł - z nominalnymi bocznymi obrońcami na skrzydłach. Szczególnie przy trzeciej bramce dla Kolumbii widać, jak duży był to błąd. Za Jamesem Rodriguezem biegło skrzydłem dwóch Polaków, ale żaden nie nadążył za nim na tyle, aby zbliżyć się do niego na odległość, by mógł chociaż sfaulować. Braki w ataku sprawiały, że Polacy musieli się częściej bronić, a na Jamesie nie zrobiłoby pewnie większego wrażenie nawet, gdyby Nawałka postawił na bokach po jeszcze jednym Rybusie i Bereszyńskim.
 3. 3 Genialny gol Grosickiego z Rumunią:

  https://www.youtube.com/watch?v=piNZJ5Prl_0

  Grosicki wystąpił u Nawałki w 37 meczach. Tylko Lewandowski (o dwa mecze) oraz Glik i Krychowiak (o jedno spotkanie) grali więcej. Kamil odwdzięczył się 12 golami (tylko Lewy strzelił więcej) i aż 15 asystami (najwięcej w kadrze Nawałki, w tym przy jedynym golu z Senegalem). Trudno się dziwić, że mógł być zaskoczony, gdy dowiedział się, że Nawałka wpuści go dopiero w drugiej połowie. "Trener tłumaczył, że w ten sposób chce zaskoczyć rywala" - powiedział po meczu wyraźnie smutny skrzydłowy.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek