Jego głowa utkwiła w jej pochwie. Para małżonków trafiła do szpitala

Tom i Janis Morrison z Greensboro (Alabama, USA) zadzwonili na numer alarmowy z prośbą o pomoc medyczną, znajdując się w dość nietypowej sytuacji. Głowa mężczyzny utkwiła w waginie żony w trakcie "nietypowej zabawy".


Facebook

Operatorka linii 911 z początku myślała, że to żart. "Kobieta opowiedziała mi to do słuchawki, a ja pomyślałam, że to pewnie jakieś nastolatki robią sobie jaja" -wspomina w rozmowie z lokalną stacją telewizyjną. Zachowała się jednak profesjonalnie i po upewnieniu się, że mężczyzna może oddychać, wysłała na miejsce karetkę pogotowia. 

Po bezskutecznej próbie rozdzielenia ich na miejscu, para została przetransportowana do najbliższego szpitala, gdzie lekarzom udało się ich od siebie oddzielić. Pani Morrison przeżyła krwawienie wewnętrzne, ale jej stan jest już stabilny. Jej mąż ma jedynie kilka zadrapań od narządzi chirurgicznych.

Tego typu incydenty należą do rzadkości, ale zdarzają się częściej niż mogłoby się wydawać. W samych Stanach Zjednoczonych co roku do szpitala z powodu poważnych kontuzji wynikłych z uprawiania seksu trafia kilka tysięcy par. Państwo Morrisonowie są jednak pierwszym udokumentowanym przypadkiem, gdy w pochwie zaklinowała się głowa.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
136
Lol
Że co? Że co?
44
Że co?
WTF WTF
33
WTF
Cholera Cholera
3
Cholera
Japier Japier
36
Japier
Wkurw Wkurw
6
Wkurw
Słodko Słodko
3
Słodko
Płacz Płacz
4
Płacz
nie lubię nie lubię
9
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
4
Uwielbiam
Straszne Straszne
22
Straszne
Thuglife Thuglife
12
Thuglife
Porażka Porażka
55
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek