Jak wygląda seks osób otyłych. Mity, które należy w końcu obalić

Osobom szczupłym zazwyczaj wydaje się, że seks ludzi otyłych albo nie istnieje albo jest dużo gorszy, niż seks partnerów bez problemów z nadwagą. Tymczasem puszyści często prowadzą wcale nie mniej atrakcyjne życie intymne, a czasami wręcz jest ono bogatsze i bardziej ekscytujące niż może się wydawać „chudzielcom”. Oto mity na temat życia seksualnego otyłych ludzi.


  1. 1 Osoby otyłe generalnie nie uprawiają seksu


    Zdarza się, że problemy zdrowotne związane z nadwagą mogą być przyczyną zmniejszonego libido, ale wcale nie jest to tak częsty przypadek, jak niektórym może się wydawać. Na ogół aktywność seksualna ludzi z nadwagą wcale nie jest mniejsza niż u osób szczupłych. W rzeczywistości nie ma istotnych różnic pomiędzy seksualnością szczupłych i otyłych, ani w częstotliwości uprawiania seksu ani w zdolności do podniecenia czy przeżywania orgazmu.
  2. 2 Idealna kochanka to kobieta szczupła


    Obraz kobiety idealnej jest tak różny, jak zmienna była moda na przestrzeni wieków. Wystarczy obejrzeć barokowe przedstawienia kobiet w sztuce europejskiej. W dzisiejszych czasach również kobiety puszyste są doceniane. W kulturze afrykańskiej czy południowoamerykańskiej za idealną uważana jest kobieta o tęgich biodrach i mocnych, kształtnych udach, która sprawia wrażenie silnej dziewczyny mogącej urodzić wiele dzieci. Poza tym, kobiety puszyste mogą pochwalić się zazwyczaj wielkim biustem, który pociąga wielu mężczyzn. W naszej kulturze panie z nadwagą też mają swoich fanów
  3. 3 Szczupłe kobiety są lepsze w łóżku


    Tak się składa, że niektórzy mężczyźni opisując swoje doświadczenia z różnymi kobietami stwierdzili, że partnerki z nadwagą były dużo bardziej otwarte i wykazywały się większą wyobraźnią i inicjatywą od partnerek szczupłych. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że „grubaski” w wieku dojrzewania często są szykanowane, prześladowane i odrzucane ze strony rówieśników. Uciekają wtedy w świat marzeń i są bardziej pobudzone erotycznie. Kiedy jednak dojrzewają i stają się w pełni świadomymi swojego ciała kobietami, potrafią zaskoczyć mężczyzn swoją fantazją. Szczupłe kochanki zazwyczaj przejmują się w sypialni swoim wyglądem. Partnerki otyłe nie martwią się fałdami tłuszczu. Wiedzą, że je mają, ale zdają sobie sprawę z tego, że skoro mężczyzna poszedł z nimi do łóżka, to widocznie mu to nie przeszkadza. Bez zawracania sobie głowy takimi drobnostkami seks staje się dużo przyjemniejszy.

Jaka była twoja reakcja?

Lol Lol
0
Lol
Że co? Że co?
0
Że co?
WTF WTF
0
WTF
Cholera Cholera
0
Cholera
Japier Japier
0
Japier
Wkurw Wkurw
0
Wkurw
Słodko Słodko
0
Słodko
Płacz Płacz
0
Płacz
nie lubię nie lubię
0
nie lubię
Uwielbiam Uwielbiam
0
Uwielbiam
Straszne Straszne
0
Straszne
Thuglife Thuglife
0
Thuglife
Porażka Porażka
0
Porażka
Twitter Comments

log in

Become a part of our community!

reset password

Wróć do
log in
Wybierz Format
Quiz osobowości
Trivia quiz
Głosowanie
Artykuł
Lista
Lista z Rankingiem
Mem
Wideo
Obrazek